AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz,  Tarihi Kongre’de Divan Üyeliğine seçildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yıl aradan sonra bu gün AK Parti’nin yapılan tarihi 3. Olağanüstü Kongresinde Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Divan Üyeliğine seçildi. 

ÖZ’E TARİHİ KONGRE’DE  DİVAN ÜYELİĞİ GÖREVİ VERİLDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzurum İl Başkanlığı, İlçe Teşkilat Başkanları, Belediye Başkanları ve Parti Delegeleri ile Ankara’daki Atatürk Kültür Merkezi’ndeki tarihi kongreye çıkarma yapan AK Parti Erzurum Teşkilatlarının katılımı ile salona giren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Bir şarkısı sen ömür boyu sürecek. Yürüyeceksin, gençler yürüyecek arkandan,  FETÖ,  PKK,  DEAŞ topunuz gelsin’ tezahüratları ile karşılandı.  Tarihi kongrede AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz’de Divan Başkanlığı Üyeliğine seçildi. 

‘HASRETİN VUSLATA DÖNÜŞTÜĞÜ AN’

Erzurum İl Başkanı olarak tarihi kongrede Divan Üyeliğine seçilmekten büyük onur duyduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Emiz Öz,  ‘AK Parti kongreleri bir şölendir, bir bayramdır. İşte güzel bir bayramı bu gün Atatürk Kültür Merkezinde yaşıyoruz. AK Parti Teşkilatları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hasretin vuslata dönüştüğü anı yaşıyoruz. Hoş geldiniz Milletin Adamı, Sayın Genel Başkanım yolunuz, yolumuz açık olsun.‘ dedi.

‘GURURUMUZ EFKAN ALA’

İl Başkanı Öz, MKYK Üyeliğine Sayın Efkan Ala’nın olmasından memnuniyetini de ifade ederek, ‘Erzurum’umuzun medeni iftiharı, gururu Sayın Efkan Ala, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ona karşı sevgisinden ve sadakatinden hiçbir şey kaybetmemiş bir AK Parti neferidir. Sayın Ala şüphesiz, en zorlu günlerde de cesurca inandığı değerlerin arkasında durmuş, siyasi çizgisini ve ahlakını kaydırmamıştır. Erzurum Teşkilatı olarak hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum’. Dedi.