Astroloji

 

 

 
Akrep (20.07.2019)
Bugün Ay hareketini Kova burcunda sürdürürken tüm gün boşlukta kalıyor. Yeni işler yapmak yerine evinizde ertelediğiniz işlerinizi tamamlamak iyi olacaktır. Merkür bugün itibariyle retro hareketine Yengeç burcunda devam ediyor. 1 Ağustos’a kadar seyahatlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Her şeyi yanınıza aldığınızdan emin olun. Akademik hayatınızda terslikler olabilir. Teslim edeceğiniz şeyler varsa son güne bırakmayın. Yurt dışı işlerinizde her şeyi iki kere kontrol edin.
 
Aslan (20.07.2019)
Ay, Kova burcundaki hareketini tüm gün sürdürüyor. Açısı olmayan Ay, bütün gün boşlukta kalıyor. Sevdiğiniz kişiyle ortak bir fikirde uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Belirsizliklere tahammül edemeyebilirsiniz. İlişki hayatınızda güzel etkiler varken aşkın tadını çıkartmaya bakın. Merkür bugün itibariyle retro hareketine Yengeç burcuna geçerek devam ediyor. 1 Ağustos’a kadar sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız farklı bir doktora daha gözükün. Yanıltıcı olabilir. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz.
 
Balık (20.07.2019)
Ay, hareketine Kova burcunda devam ederken hiç kontak kurmayarak tüm gün boşlukta kalıyor. Zihniniz bulanık olabilir. Sürekli harekete geçmek istiyor fakat bir şeylerin size engel olduğu hissine kapılabilirsiniz. Bugün retro hareketine devam eden Merkür Yengeç burcuna geri dönüyor. 1 Ağustos tarihine kadar eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Fakat retro esnasında geri gelen sevgiliye hemen güvenmeyin. Çocuğunuzla ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Şüpheci davranmanız çocuğunuzun hoşuna gitmeyebilir.
 
Başak (20.07.2019)
Kova burcunda hareketine devam eden Ay, tüm gün boyunca boşlukta kalıyor. Bugün çalışma hayatınızda netleştiremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Altınızda çalışan kişilerle birlikte anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Merkür bugün retro hareketine devam ederken Yengeç burcuna geri dönüyor. 1 Ağustos tarihine kadar arkadaş ortamınızda sizden saklanan şeyleri öğrenebilirsiniz. Herkesle özelinizi paylaşmamaya dikkat edin. Bulunduğunuz çevrede hakkınızda asılız dedikodular çıkabilir.
 
Boğa (20.07.2019)
Bugün Ay Kova burcunda hareket ediyor. Gün içerisinde hiç kontağı olmayan Ay, tüm gün boşlukta kalıyor. Önemli toplantılarınız varsa kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Merkür bugün retro hareketine Yengeç burcuna geçerek devam ediyor. 1 Ağustos tarihine kadar elektronik aletlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. İnsanlarla iletişim kurarken yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar hiç tahmin etmediğiniz yerlere gidebilir. Bazen susmak en iyi iletişim tercihi olabilir.
 
İkizler (20.07.2019)
Ay, gün boyunca Kova burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Hiç açısı olmayan Ay, günün tamamında boşlukta kalıyor. Eğitimle ilgili konularınızda her şeyi iki kere kontrol etmenizde yarar var. Seyahatlerde rötarlar yaşanabilir. Bugün Merkür retro hareketini Yengeç burcuna geçerek sürdürüyor. 1 Ağustos tarihine kadar internet üzerinden para transferlerinde dikkatli olun. Güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yaparak risk almayın. Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin.
 
Koç (20.07.2019)
Ay, bugün Kova burcunda ilerlese de tüm gün boyunca boşlukta kalacak. Şansınızın devam ettiği bugün sadece yeni işlere başlarken dikkatli olmanızda yarar var. Merkür gezegeni retro hareketini bugün itibariyle Yengeç burcuna geri dönerek sürdürüyor. 1 Ağustos’a kadar evinizdeki elektronik aletlere dikkat etmelisiniz. Aile içinde sorunlar çıkabilir. Aile bireylerinin sağlık sorunlarında yardımcı olmanız gerekebilir. Duygusal olarak da karışık olacağınız bir dönemde olacaksınız.
 
Kova (20.07.2019)
Bugün boyunca Ay sizlerin burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sizler yine yüksek enerjili olsanız da Ay’ın bugün boşlukta kalması kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir günde olduğunuzu gösteriyor. Stilinizde değişimler yapacaksanız fazla riskli tercihler yapmayın. Merkür ise retro hareketine bugünde itibaren Yengeç burcunda devam ediyor. 1 Ağustos tarihine kadar iş ortamında sizin hakkınızda konuşanlar olabilir. Ofiste herkesle olan seviyenizi korumaya devam edin. Aksi halde söyledikleriniz başkalarının kulağına gidebilir.
 
Oğlak (20.07.2019)
Bugün Ay hareketini Kova burcunda sürdürmeye devam ediyor olsa da tüm gün boşlukta kalıyor. Bu sebeple maddi konularınızda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Yaptığınız bankacılık işlemlerinde sorunlar olabilir. Merkür retrosu devam ederken bugün Yengeç burcuna dönüş yapıyor. 1 Ağustos’a kadar partnerinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sizden sakladığı bazı gerçekler olabilir. Bundan kuşku duyabilirsiniz. Retro aldatıcıdır içinizdeki şüphelere hemen güvenmeyin.
 
Terazi (20.07.2019)
Ay, Kova burcunda ilerlerken, tüm gün boşlukta kalıyor. Gönül ilişkinizde bazı şeylerin adını koymak isteseniz de karşı tarafın net davranmaması hoşunuza gitmeyebilir. Ama şansınız hala açık olacak. Merkür retro hareketine devam ederken bugün Yengeç burcuna geri dönüyor. 1 Ağustos’a kadar iş hayatınızda yavaş giden bir sürece girebilirsiniz. Attığınız mailler veya davetler ulaşmamış olabilir. Bu durum işlerinizi aksatabilir. Yöneticinizle aranızda fikir ayrılıkları olabilir. Hemen tepkinizi belli etmeyin. Retrodan önce başvurduğunuz bir iş varsa bu dönem geri dönüş yapabilirler.
 
Yay (20.07.2019)
Ay, tüm gün Kova burcunda hareket ediyor. Bugün açısı olmayan Ay boşlukta kalıyor. Atacağınız mesajları, mailleri tek tek kontrol edin. Ulaşmamış veya görülmemiş olabilir. Merkür retro hareketine devam ediyorken bugün itibariyle Yengeç burcuna geri dönüyor. 1 Ağustos tarihine kadar sizden borç isteyenler olursa kibarca geri çevirin. Bu dönem vereceğiniz borç geri gelmeyebilir. Sağlığınızla ilgili ameliyat kararı gündemde olabilir. Hemen onay vermeyin, durumunuz bu kadar ciddi olmayabilir. Retro aldatıcıdır başka bir doktora daha gözükün.
 
Yengeç (20.07.2019)
Günün tamamında Kova burcunda seyrine devam eden Ay, gün boyunca kontak kurmayarak boşlukta kalıyor. Yapacağınız ödemeler, finansal işlemler askıda kalabilir. Tekrar tekrar kontrol etmenizde yarar var. Merkür retrosu bugün itibariyle Yengeç burcunda devam ediyor. 1 Ağustos’a kadar kendinizle hesaplaşmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bazı konularda acaba daha farklı tepki verseniz daha mı iyi olurdu bunları düşünebilirsiniz. Ailevi bazı konularda içinize sinmeyen şeyler olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı