Haber Detayı
22 Ağustos 2021 - Pazar 09:36
 
AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den Tarihi Sözler
AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz; 'Herkes bilsin ki bu coğrafyada yabancılarla özellikle Amerika ile iş tutanların en son sığınacakları uçakların tekerlekleridir ve oda onlara bir fayda sağlamayacaktır.'
Erzurum Haberi
AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den Tarihi Sözler

Oktay Fani'nin Haberi

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den tarihi sözler.. Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Şehit Sedat Sorgun Bilgi Evi ve Şehit Piyade Uzman Çavuş Rahmi Kaya Millet Bahçesi’nin açılış programında konuşan Başkan Öz, önemli sözler sarfetti.

 

Afganistan'da yaşanan olaylara değinen Başkan Öz; "Değerli iki şehidimizin ismini görünce aklıma geldi. Afganistan'ı görüyorsunuz. Afganistan'da Amerika ile işbirliği yapanların sonunu görüyorsunuz. Bu değerli iki şehidimiz, mümtaz şehidimiz bu topraklar düşmanın eline geçmesin diye şehit oldular. Amerika ile dış güçlerle beraber çalışıp ülkesinin aleyhine çalışanlar ise Amerikan uçağının tekerleğine tutunmaya sığınıyorlar. Herkes bu bölgede bilsin ki bu coğrafyada yabancılarla özellikle Amerika ile iş tutanların en son sığınacakları uçakların tekerlekleridir ve oda onlara bir fayda sağlamayacaktır." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Mehmet, Emin, Öz'den, Tarihi, Sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı