Haber Detayı
05 Ekim 2017 - Perşembe 21:30
 
AK Parti MHP düşman çatlatıyor
Dış mihrakların 15 Temmuz Darbe girişimi sonrasında iktidar partisi Ak Parti’ye açık desteğini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu yaklaşımını il ve ilçe yönetimlerinde de görmek mümkün.
SİYASET Haberi
AK Parti MHP düşman çatlatıyor

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Aziziye İlçe Teşkilatına da sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Aziziye İlçe Başkanı Ensar Coşkun’un girişimi vatan mevzusunda birlik ve beraberliğin örneğini bir kez daha ortaya koydu. MHP ilçe Başkanı Murat Karadaş tarafından ilçe binasında karşılanan AK Parti İlçe Başkanı Ensar Coşkun’un uzun süren sohbetinde ortak konu Türkiye’nin dış mihraklarla mücadelesi oldu. MHP’nin ilk baştan beri sürdürdüğü olumlu tavırlarından ötürü teşekkürlerini dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Coşkun, farklı görüşlerin zenginlik olduğunu söyledi.

İktidar partisi olarak hizmette diğer partililere de eşit mesafede olduklarını anlatan Coşkun, “Vatan millet mevzu olduğunda ortak paydamız meydandadır. Dolayısıyla elbette ki bu zamanlarda birlik ve bütünlük içinde olmalıyız. MHP İlçe Başkanımızla da bu anlamda ortak çalışmalarımız olabilir” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: AK, Parti, MHP, düşman, çatlatıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı