Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 22:10
 
AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Aydın'dan Teşekkür Mesajı
AK Parti Yakutiye İlçesi’nin 4. Olağan Kongresinde yeniden Başkanlığa seçilen Recep Aydın, teşekkür mesajı yayınladı.
SİYASET Haberi
AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Aydın'dan Teşekkür Mesajı

AK Parti Yakutiye İlçesi’nin 4. Olağan Kongresi Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla gerçekleştirldi. Kongrede mevcut Başkan Recep Aydın güven tazeledi.

Kongrede, AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, İbrahim Aydemir, Zehra Taşkesenlioğlu ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen selamlama konuşması yaptı.

İbrahim Erkal Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongrede konuşan Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Recep Akdağ, “Genellikle farklı özellikleri olduğu için Türkiye’nin büyümesi Hindistan ve Çin’den sonra bir yere sıralanır. Yıllardır bu böyle gidiyor. Ama bu sefer Hindistan ve Çin’i de geçerek dünyada bir numara olduk. Her türlü ön kesme çabalarına rağmen Türkiye’nin geldiği bu nokta Cumhurbaşkanımızın yakın takibi ile oluyor. Ekonominin büyümesi bir taraftan memleketimizin güçlenmesi anlamına geliyor, öbür taraftan gençlerimize iş ve istihdam anlamına geliyor. 8 milyon gencimize iş imkanı sağlamışız. Dün Başbakan Yardımcımız Mehmet Şimşek ifade etti bizde istihdam oluşturma hızı Avrupa’nın 14 katı. Buna rağmen işsizlik var. 14 kat daha fazla yeni iş imkanı oluşturuyoruz ama yine de işsizlik oluyor. Çünkü çok genç bir nüfusumuz var. Dolayısıyla yeni istihdam alanları oluşturmak için ekonomiyi büyültmeye devam edeceğiz. Bana verilen vazifelerin birisi de Türkiye’de yatırım ortamının iyileştirilmesi, iş ortamının iyileştirilmesi. Çok ciddi çalışıyoruz. 2018 yılında Türkiye iş yapma kolaylığı açısından müthiş bir sıçrama gösterecek” dedi.

BAŞKAN AYDIN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

AK Parti Yakutiye İlçesi’nin 4. Olağan Kongresinde yeniden Başkanlığa seçilen Recep Aydın, teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Aydın mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Bugün, Yakutiye İlçemizin 4. Olağan kongresini Ak partiye yakışan bir şekilde büyük bir coşku ve heyecan içinde gerçekleştirdik. Bizi bu önemli ve değerli günde yalnız bırakmayan ve "Kutlu Yürüyüşe Devam" diyen başta Başbakan yardımcımız sayın Recep Akdağ'a, milletvekillerimize, İl başkanlığımıza, Belediye başkanlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Bir önceki dönem görev yapmış arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. Yeni yol arkadaşlarımıza muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim, bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun..."

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: AK, Parti, Yakutiye, İlçe, Başkanı, Aydın'dan, Teşekkür, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı