Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 06:41
 
AK Partili Eski Yöneticiden, Erzurum Siyasetinde Deprem Etkisi Yaratacak Mesaj
Kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kaybetmesinin yankıları Erzurum'da da sürüyor.
Erzurum Haberi
AK Partili Eski Yöneticiden, Erzurum Siyasetinde Deprem Etkisi Yaratacak Mesaj

Kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimin kaybetmesinin yankıları Erzurum'da da sürüyor. AK Parti'de geçtiğimiz dönemlerde yönetim kurulu üyeliğinde bulunan Serdar Yücelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda açtı ağzını yumdu gözünü.

 

İŞTE YÜCELİK'İN ERZURUM SİYASETİNDE DEPREM ETKİSİ YARATACAK O MESAJI

 

Keşke ulaştırabilsem.
İki paragraf yazdıklarımı hislerimi bilse okusa. Ama nerdeee!
Olsun yinede yazacağım. Eminim ki yüzlerce binlerce kişi benimle aynı şeyleri düşünüyordur. 
Şu biline; 
Benim siyasi fikrim zikrim bellidir. Ben Ak partimi Reis'im için destekliyorum ve desteklemeye devam edeceğim. Ama Reis'imin artık daha sert , net ve nokta müdahalelerde bulunması şart.

Sevgili Genel Başkan'ım;
Temizliğe ilk önce kendi etrafınızdan başlayın.
Genel merkezimizden. Sonra bütün illerde Sizin isminizin ve gölgenizin altında bulundukları şehirlerin abisi pozu veren Gnl bşk yrdmcılarınızın , Bakanlarınızın , Vekillerinizin , Belediye bşk'larınızın İl bşk'larınızın dışladığı gerçekten Sizi ve partimizi seven teşkilat mensublarınıza sahip olun.
Bugüne kadar girdiğimiz bütün seçimlerde aldığımız bütün oyları kendileri almış gibi her platformda her karede en önlerde poz verenlerin , kendi ekibi dışında kimseye yaşama hakkı tanımayan yöneticilerinizin , dağda bayırda parti bayrağını asan , maddi manevi emek ve destek veren gerçekten Size ve davamıza inanan teşkilat mensublarınızı dışlamalarına ezmelerine müsade etmeyin. 
Artık Sizin verdiğiniz yetkilerin kıymetini bilmeyen ve amaçları dışına çıkan liyakatsız yöneticileri , teşkilatımız içinde kademesi ve görevi her ne olursa olsun gözden geçirmeniz ve gerekeni yapmanızın zamanı gelmiştir. 
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun.

Son olarak ;
Teşkilatımız içindeki virüsleri , samimiyeti sadece para olan insanları ve yöneticileri , alacakları doğrudan teminler için yetkililere yalakalık yapan sahte teşkilat mensuplarını , kendi çıkarları rantları için çeşitli kademelerde görev alan iki yüzlüleri , Milletin işleri ve hakları için değilde kendileri ve çıkarları için meclis üyesi olan ama her fırsatta içimizi oyanları ve bu tiplerin siyaset adı altında partimizde ikamet etmesini sağlayan , görevlendiren dolayısıyla partimize ve davamıza zarar verenler...

Bu vebal de size yeter
Tabi eğer bilirseniz!!

 

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: AK, Partili, Eski, Yöneticiden,, Erzurum, Siyasetinde, Deprem, Etkisi, Yaratacak, Mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı