Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 09:15
 
Başkan Dölekli, Pasinler'i Şaha Kaldırıyor
Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, ilçenin adeta çehresini değiştirmek için muhteşem projelere bir bir imza atıyor. Bu çalışmalardan biride Termal Kale Otel..
Erzurum Haberi
Başkan Dölekli, Pasinler'i Şaha Kaldırıyor

Oktay Fani'nin Haberi

 

Göreve geldiği andan beri ilçede muhteşem çalışmalara imza atan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, kaplıcalar bölgesinde Kaymakamlık bünyesinde müteşebbisler tarafından işletilmekte olan Termal Kale Oteli, Belediye Bünyesinde baştan aşağı yenileyerek hizmete açmak için gün sayıyor.

 

Pasinler Belediyesi Termal Kale Otel hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, "İlçemizin yegane aile oteli Pasinler Belediyesi Termal Kale Otel uzun süredir Kaymakamlık bünyesinde müteşebbisler tarafından işletilmekteydi. Kale Termal Otel'in Pasinler Belediyesi bünyesinde daha sağlıklı ve kaliteli hizmet vermesi amacıyla gerçekleştirilen yenileme çalışmalarında sona gelindi. Termal aile banyoları modernize edildi, otel lobisinin aile oteli konseptine uymayan bar kısmı ortadan kaldırıldı, odalar ve oda içi mobilyalar, televizyon ve buzdolapları değiştirildi. Alanında eğitim almış personelin yanında belediyece istihdam edilen personele otel işletmeciliği konusunda sertifika programları verildi." dedi.

 

Termal Kale Otelin Şubat ayında açılması planlandığını dile getiren Başkan Dölekli; "Termalde Zirve Hasankale konseptinin ilk adımı olarak Şubat ayında açılması planlanan Termal Kale Otel'de korona virüs tedbirleri ve sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak gerekli hijyen ve sterilizasyon çalışmaları tamamlandı. Çevre düzenlemesi, peyzaj ve ışıklandırma çalışmalarıyla tamamen farklı bir hüviyete bürünen Pasinler Belediyesi Termal Kale Otel 6 tesisten oluşan Termalde Zirve Hasankale projesinin ilk tesisi olarak hizmet vermeye hazır durumdadır. Hasankale kültürünü ve damak tadını sonuna kadar yaşatmak için otel restorantı yöresel yemekler öncelikli olmak üzere hem açık büfe hem de isteğe göre alakart hizmet verecektir." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Dölekli,, Pasinler'i, Şaha, Kaldırıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı