Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 07:10
 
Başkan Dölekli, Pasinler'in Geleceği İçin Çalışıyor
Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, ilçede birçok alanda yaptığı çalışmalarla halkın gönlüne taht kurdu.
Erzurum Haberi
Başkan Dölekli, Pasinler'in Geleceği İçin Çalışıyor

Oktay Fani'nin Haberi

 

Belediye Başkanı Ahmet Dölekli'nin çalışmaları ile Pasinler ilçesi gündemde. Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra her alanda çalışma yürüten Başkan Dölekli, ilçenin gelişmesi için gecesini gündüzüne katıyor. Pasinler'de özellikle eğitim için adeta atak yapan Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, eğitim alanında öğrencilere destek için kaynak kitap yardımı yaparken ayrıca ilçede öğrenim gören öğrencilerin Erzurum'a gidip gelmeleri için ücretsiz ulaşım kartı dağıtarak yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmişti.

 

Covid-19 salgını yüzünden uzaktan eğitim gören öğrencilerin sorunlarına da kayıtsız kalmayan Başkan Dölekli, ilçede yaşanan internet bağlantısı sorunu için çalınmadık kapı bırakmadı.

 

Başkan Dölekli, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; "Değerli hemşehrilerim, malumunuz ilçemizde Türktelekom altyapısı ve fiberoptik altyapısı ilçemizin ihtiyacını karşılamamakta internet abonelik ve hizmet alımında problemler oluşmaktadır. Son bir ay içerisinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı başta olmak üzere Türk Telekom Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü dahil konuyu ulaştırmadığımız mercii kalmamıştır. Kıymetli Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz sıkıntının çözümü için tarafımıza yardımcı olacaklarını ifade etmiş, Türk Telekom yetkilileri gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerinin sözünü vermiştir. Bu problemin özellikle uzaktan eğitim sürecinde evlatlarımızın yaşadığı internet erişimi problemi herkesten çok beni üzmektedir. Konunun çözümü için çalmadık kapı bırakılmamış, konunun ehemmiyeti her merciide dile getirilmiştir. İnşallah yakın zamanda bu problem Türk Telekom yetkililerince çözülecektir." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Dölekli,, Pasinler'in, Geleceği, İçin, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı