Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 12:57
 
Başkan Gözeler: “Bu seçimde demokrasi kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır, tüm Türkiye kazanmıştır”
BİRKONFED Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, “Bu seçimde demokrasi kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır, tüm Türkiye kazanmıştır.” dedi.
Erzurum Haberi
Başkan Gözeler: “Bu seçimde demokrasi kazanmıştır, milletimiz kazanmıştır, tüm Türkiye kazanmıştır”

Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekili Seçimi sonuçları için değerlendirmelerde bulunan Birleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, Türkiye’nin dün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri ile büyük ve lider ülke olma yolunda, çok önemli bir eşiği geride bıraktığını söyledi.

 

MHP’ye de ayrıca ülke siyasetine olan katkılarından dolayı ve milli duruşundan dolayı teşekkür ettiğini belirten Başkan Gözeler, "Seçim öncesi ve sırasında yapılan tüm siyasi manipülasyonlara ve seçim sonuçlarına dair tahriklere rağmen halkımız, vakur duruşu ve olgunluğu ile tüm dünyaya unutulmaz bir demokrasi dersi vermiş, Türkiye’nin bekası söz konusu olduğunda, nasıl tek yürek birleştiğini kanıtlamıştır. Siyasal istikrarın olmadığı yerde ekonomik istikrarın ve güvenin olmasının mümkün değildir. İş adamları olarak hepimiz bu yeni dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde müreffeh bir Türkiye için var gücümüzle çalışmalıyız. BİRKONFED Erzurum İl Temsilciliği olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, hem Cumhurbaşkanımıza hem de meclisimize, yeni icraat döneminde başarılar dileriz." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Gözeler:, “Bu, seçimde, demokrasi, kazanmıştır,, milletimiz, kazanmıştır,, tüm, Türkiye, kazanmıştır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı