Haber Detayı
10 Temmuz 2018 - Salı 09:56
 
Başkan Gözeler, Erzurum'daki BEN'cilere Sert Sözlerle Yüklendi
Yeni sistemin ilk kabinesinde Erzurumlu Bakanın olmamasından dolayı üzüntüsünü dile getiren BİRKONFED Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, “İlla da BEN, illada BEN'cilerin şehrimizi getirdiği noktayı büyük bir üzüntü ile görmüş olduk.” dedi.
SİYASET Haberi
Başkan Gözeler, Erzurum'daki BEN'cilere Sert Sözlerle Yüklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yeni Hükümet Sistemi`nin ilk kabinesini onaylamasının ardından açıklamalarda bulunan Birleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, "Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimlerinde kazandığı zaferin ardından, bugün yine ve hep birlikte tarihi bir güne daha şahitlik ettik." dedi. 

 

Başkan Gözeler, "Liyalakatin ön planda tutularak oluşturulan kabinemizin özellikle bürokratik oligarşiyi ortadan kaldırarak işadamlarımızın yatırım planlarına sunacakları katkılar ile, kalkınma hamlesine tam destek sunacaklarına dair ümidimiz kavidir. İş Dünyası olarak bizler de Sayın Başkanımızın konuşmasında belirttiği gibi, ülke olarak yeni bir atılım ve kalkınma beklentisi içerisindeyiz. Başta Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm kabine üyelerini gönülden tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz." diye konuştu.

 

Yeni sistemin ilk kabinesinde Erzurumlu Bakanın olmamasından dolayı üzüntüsünü dile getiren Başkan Gözeler açıklamalarına şöyle devam etti;

"Benim adamım, onun adamı, O olmasın, bu olmasın, şu hiç olmasın....

İlla da BEN, illada BEN'cilerin şehrimizi getirdiği noktayı büyük bir üzüntü ile görmüş olduk..

Yeni Türkiye yolunda açıklanan Başkanlık Kabinesinde, Erzurum'a dair bir ismin olmayışı, bu kısır çekişmenin en acı yansıması olarak karşımıza çıkmıştır.

Bundan sonraki süreçte, çeşitli isimler altında dağıtılacak görevler ile mutlu olmaya çalışacak ve verilene malasef razı olacağız.

Şehrimize dair gerçek bir lobi oluşturabilmenin yolu, hiç kimseyi öteleştirmeden hep birlikte hareket etmekten geçer.

Bizler nezaman ki bu samimi ve kucaklayıcı tavrı benimseyebilirsek, işte o zaman ülke yönetiminde hak ettiğimiz noktalara gelebiliriz...

Velhasılı kelam;

"Mevlâ verince azma,
Geri alınca kızma,
Tüten ocağı bozma,
Külü incitme gönül."

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Gözeler,, Erzurum'daki, BEN'cilere, Sert, Sözlerle, Yüklendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı