Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 15:04
 
Başkan Gözeler, Sonunda Patladı. “GÖZ YUMMAYACAĞIZ”
Başkan Gözeler, “Kamu zararına birilerine peşkeş çekilmeye çalışılan tüm işlerin takipçisi olacak, sosyal medya ve yazılı basın aracılığı ile de bu haksızlığa göz yuman veya doğrudan müdahil olmaya çalışan birim veya siyasi kimlikleri kamuoyu ile paylaşmaktan geri durmayacağız”
Erzurum Haberi
Başkan Gözeler, Sonunda Patladı. “GÖZ YUMMAYACAĞIZ”

Birleştirici İş Dünyası (BİRKONFED) Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, “İş dünyasının Erzurum'daki temsilcilerinden biri olarak, hali hazırda hukuksuz bir el ile yapılmaya çalışılan haksızlıklara da göz yummayacağız” dedi.

 

Sosyal medya hesabından sert sözler sarfeden Başkan Gözler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

"ÖNEMLİ DUYURU

Şehir, bölge ve ülke kalkınmasını temelinde yatan en büyük unsurlardan biri hiç şüphesiz iş adamlarımızın yapacağı yatırımlardır.
Aynı zamanda şehrimizin kalkınabilmesi için de aynı şart geçerlidir.
Hal böyle iken, yerel iş adamlarımız kendi memleketimizde üçüncü sınıf firma muamelesi görmekle birlikte akıl almaz bürokratik talepler ile karşılaşabilmektedir.
İş dünyasının Erzurum'daki temsilcilerinden biri olarak, hali hazırda hukuksuz bir el ile yapılmaya çalışılan haksızlıklara da göz yummayacağımız bildirmek isteriz.
Kamu zararına birilerine peşkeş çekilmeye çalışılan tüm işlerin takipcisi olacak, sosyal medya ve yazılı basın aracılığı ile de bu haksızlığa göz yuman veya doğrudan müdahil olmaya çalışan birim veya siyasi kimlikleri kamuoyu ile paylaşmaktan geri durmayacağız.
Bundan sonraki süreçte de tüm kamu bürokrasisini takip ederek iş adamlarımıza karşı oluşabilecek haksızlıklar karşısında mücadele edecek ve bu mücadelelerin neticesini hem kamuoyu ve hem de siyasi yetkililer ile birinci ağızdan paylaşacağız.

Hiçkimsenin şehrimiz iş dünyasını hafife alması veya yok saymasına müsaade etmeyeceğimiz gibi, bölge yatırımlarımıza da devam etmekten de geri durmayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Gözeler,, Sonunda, Patladı., “GÖZ, YUMMAYACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı