Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 18:28
 
Başkan Orhan'dan Okula Dönüşte Öğrencilere Kadayıf Dolması Sözü
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sosyal medya hesabından “Çocuklar, evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü o güne özel 40 dakika yapacağız” mesajının ardından Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da ilk atağı yaparak, 'Sayın Bakanım, o güzel günde 40 dakikalık teneffüs sonrası yavrularımızın zihin açıklığı için ilçemizdeki okullarımıza Erzurum Kadayıf Dolması belediyemizden.' dedi.
Erzurum Haberi
Başkan Orhan'dan Okula Dönüşte Öğrencilere Kadayıf Dolması Sözü

Oktay Fani'nin Haberi

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sosyal medya hesabından “Çocuklar, evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü o güne özel 40 dakika yapacağız” mesajının ardından Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da, 'Sayın Bakanım, o güzel günde 40 dakikalık teneffüs sonrası yavrularımızın zihin açıklığı için ilçemizdeki okullarımıza Erzurum Kadayıf Dolması belediyemizden.' sözlerini sarf etti.

 

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından başlatılan okula dönüş etkinliklerine destek verdi. Başkan Orhan yaptığı paylaşımda; "Sn. Bakanım, o güzel günde 40 dakikalık teneffüs sonrası yavrularımızın zihin açıklığı için ilçemizdeki okullarımıza Erzurum Kadayıf Dolması belediyemizden" ifadelerine yer verdi. Paylaşım kısa süre içerisinde binlerce beğeni alırken Başkan Orhan'a teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Orhan'dan, Okula, Dönüşte, Öğrencilere, Kadayıf, Dolması, Sözü,
Yorumlar
Haber Yazılımı