Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 22:14
 
Başkan Sekmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Bu Kez Yalnız Bıraktı
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen herkesi yanıltarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Kars ziyaretinde yalnız bıraktı.
SİYASET Haberi
Başkan Sekmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Bu Kez Yalnız Bıraktı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'un çevre illerine geldiğinde, Erdoğan'ın ziyaretlerine katılmayı ihmal etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kars programına katılmadı. Başkan Sekmen'in bu hareketi akıllarda soru işareti bıraktı.

İŞTE GEÇMİŞTE BÜYÜKŞEHİR'İN SERVİS ETTİĞİ REKLAM KOKAN O HABERİ

-BAŞKAN SEKMEN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I YALNIZ BIRAKMADI

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Rize ve Bayburt ziyaretlerinde yalnız bırakmadı.
Pazar günü Rize, Bayburt ve Gümüşhane’de ziyaretlerde bulunarak halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de eşlik etti. Hacdan döndükten sonra ayağının tozuyla Erzurum’a gelen ve 1 gün kaldıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gezilerine eşlik eden Sekmen, çevre illerdeki bürokratların da yoğun ilgisiyle karşılaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize ve Bayburt’ta halka hitap ederken Başkan Sekmen protokol da ki Emine Erdoğan ve bakanların yanında yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gezileri sırasında Başkan Sekmen’le diyalog halinde oldukları gözlendi.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Sekmen,, Cumhurbaşkanı, Erdoğan'ı, Bu, Kez, Yalnız, Bıraktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı