Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 19:26
 
Başkan Sertoğlu, Her Yerde Pasinler'i Tanıtıyor
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Ankara’da 6'ncısı düzenlenen Erzurum Günleri’ne katılarak ilçenin tarihini ve yöresel lezzetlerini tanıttı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Sertoğlu, Her Yerde Pasinler'i Tanıtıyor

Oktay Fani'nin Haberi

 

Erzurum Dernekler Federasyonu’nun (ERDEF) organize ettiği 6'ncısı düzenlenen ‘Başkentte Erzurum Günleri’ etkinliğine Erzurum'un Pasinler Belediyesi'de katıldı. Başkan Ünsal sertoğlu, misafirlere ilçede yetişen ürünlerden hediye verdi.

 

Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte Pasinler Belediyesi de stant açtı. Açılan stantta Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, ilçenin tanıtımını yaparak misafirlerine patates közlemesi ikram etti. İlçenin tarihi ve yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı standa Başkentliler yoğun ilgi gösterdi.

 

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Erzurum Günleri'ne katıldıkları için mutlu olduklarını belirterek, "İlimizin en güzel ilçelerinden biri olan Pasinler ilçemizi tanıtma fırsatı buluyoruz. Burada ilçemizin tarihini ve lezzetlerini vatandaşlarımıza anlattık. Onlarda bizlere yoğun ilgi gösterdi. Bu etkinliği düzenleyenlere teşekkür ediyorum. İlçemiz yapılan hizmetlerle her gün gelişiyor." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Sertoğlu,, Her, Yerde, Pasinler'i, Tanıtıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı