Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 13:34
 
Başkan Sunar’dan çözüm odaklı belediyecilik mesajı
Palandöken Belediyesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve kurmaylarıyla, ilçe mahalle muhtarlarını buluşturdu.
Erzurum Haberi
Başkan Sunar’dan çözüm odaklı belediyecilik mesajı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in katıldığı İlçe mahalle muhtarları toplantısı Palandöken Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşti. Toplantının sunumunu gerçekleştiren Palandöken Belediye Başkanı Muhammed Sunar Muhtarlarla her ay düzenli bir şekilde bir araya geldiklerini, peryodik olarak kaydedilecek çalışma ve hayata geçirilecek olan yatırımlar konusunda görüş alış verişinde bulunduklarını bildirdi. Başkan Sunar, bu toplantılarda mahalleleri tek tek ele alarak etüd ettiklerini belirterek, “Bizlere teveccüh gösteren Palandöken sakinlerimize en güzel şekilde hizmet etmenin gayretindeyiz. Muhtarlarımızla birlikte yol haritamızı belirliyor, Palandöken’imizi geleceğe taşıyoruz.” dedi

 

ÇÖZÜM SİYASETİ

 

Daha yaşanılabilir Palandöken için, Çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla AK belediyecilik yaklaşımı sergilediklerini kayda geçen Başkan Sunar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’e, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bugün burada mahallelerimizdeki mevcut sorunları halletmek üzere toplandık. Çözüm siyasetini esas kılıyoruz.Siz muhtarlarımızla birlikte inşallah başarıya ulaşacağız.” diye konuştu

 

Başkan Sunar’ın konuşmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, muhtarların mahallelerde mevcut sorunları yazdığı forumları tek tek okudu, muhtarlarla birebir görüşerek kurmaylarına çözüm noktasında talimat verdi.

 

Toplantının son bölümünde ise muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkürlerini dile getiren Başkan Sekmen, “Doğu’nun Başkent’i Erzurum; ekonomik, sosyal, kültürel, eğitim, sanatsal, sağlık ve spor alanlarında ciddi mesafe aldı. Dahası için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz.” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Sunar’dan, çözüm, odaklı, belediyecilik, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı