Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 19:51
 
Başkan Yaşar’dan 1 Mayıs mesajı
Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Erzurum Haberi
Başkan Yaşar’dan 1 Mayıs mesajı

Yaşar mesajında, Türkiye’nin sürekli büyüyen ve gelişim kaydeden bir ülke haline geldiğini belirterek, “Bu başarı, hiç şüphesiz, gecesini gündüzüne katarak, alın teri döken işçi kardeşlerimiz sayesinde olmaktadır" dedi. 

 

Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar, "Dayanışma, birlik ve emeğin umutlarımızla birleştiği bu güzel günde bizler ülke olarak, büyük bir aileyiz. 1 Mayıs'lar, dünyanın hangi yöresinde, hangi dinden, hangi dilden, hangi ırktan, hangi renkten olursa olsun, ayırım gözetmeden hepimizin sevgide, saygıda, tasada ve kıvançta birlikte olduğumuzun teyit edildiği günlerdir” dedi. 

 

Toplumsal ilerlemenin ilk şartının, insanların rahat, huzurlu ve geleceğe güvenle baktıkları bir ortamda yaşamaları olduğunu dile getiren Çat Belediye Başkanı Yaşar, “Bu ortamın sağlanmasında bizlere büyük görevler düşüyor. İşçi hakları ve yaşam standartları konusunda sürdürülebilir gelişmeleri hedefliyoruz. Biliyoruz ki bu gelişmeler sağlandıkça, ülkemizin, şehrimizin ve ilçemizin de gelişim süreci hızlanacaktır. Belediye olarak hizmetlerin sunumunda benimsediğimiz, karşılıklı güven ve hakların gözetilmesi esasına dayanan çalışma sistemi, verimli hizmetler olarak halkımıza dönecek. Bizler yolumuza, daima bu çerçevede devam edeceğiz. Ülkemiz için çalışan, üreten ve emeklerini esirgemeyen tüm halkımızın emek ve dayanışma günü olan 1 Mayıs'ı en samimi duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Başkan, Yaşar’dan, 1, Mayıs, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı