Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 03:31
 
BİRKONFED’den Erdoğan'a tam destek
İş dünyasının önemli konfederasyonları arasında yer alan BİRKONFED'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 24 Haziran 2018 seçimlerinde tam destek geldi.
GÜNDEM Haberi
BİRKONFED’den Erdoğan'a tam destek

Toplumun her kesimini temsil eden İş dünyasının önemli Konfederasyonlarından biri olan BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonu tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

 

Konfederasyonun açıklaması şöyle:  

 

Bünyesinde 8 Federasyon ve 683 Derneği barındıran,bu sayede başta İş Dünyası olmak üzere toplumun her kesimini temsil eden ''BİRKONFED-İŞ DÜNYASI KONFEDERASYONU'' olarak bizler; Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğünü, ''Tek Millet,Tek Bayrak,Tek Vatan,Tek Devlet düsturunu esas alarak, 15 Temmuz kalkışmasından sonra meydanlarda yerimizi almış,Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin,Ülkemizin tarihi ve kültürel birikimi,gelecek hedefi için en ideal yol olduğuna inanmış ve bunun için tüm varlığımızla destek olmuştuk. Türk Milletinin başta Ortadoğu ve Balkanlar olmak üzere tüm dünyaya huzur,refah ve barış getiren şanlı geçmişinin,gelecek içinde mümkün olduğuna inanıyoruz.Ülkemizin huzur ve refahının,bölgenin ve tüm Dünyanın sükunetinin,adil ve şeffaf bir Birleşmiş Milletlerin ve Dünya düzeninin,güçlü bir lider ve güçlü bir meclis ile olacağına inanıyoruz. Bu inanç ve kararlılıkla; 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlerde Meclis için Cumhur ittifakını,Cumhurbaşkanlığı için SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I destekleyeceğimizi kamuoyuna duyururuz.Saygılarımızla.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: BİRKONFED’den, Erdoğan'a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı