Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 08:33
 
BİRKONFED Erzurum İl Başkanı Gözeler'den Zehir Zemberek Sözler
Başkan Gözeler, 'Sosyal medya üzerinden zaman zaman şehrimiz faydasına gerçekleştirdiğimiz paylaşımlarımızın cımbızlanarak ayrıştırılması ve adeta hükümet aleyhine bir tavır sergilediğimiz yönünde algı yapılmasına ise asla müsade etmeyeceğiz." dedi.
Erzurum Haberi
BİRKONFED Erzurum İl Başkanı Gözeler'den Zehir Zemberek Sözler

Birleştirici İş Dünyası (BİRKONFED)'in siyasette yer alan üyeleriyle istişarede bulunan BİRKONFED Erzurum İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, görüşme sonrasında gündemi değerlendirerek adeta ateş püskürdü.

 

AK Parti'nin kuruluşundan beri yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Muhammet Zeki Gözeler, son günlerde yapılmak istenen algı oyununa dur dedi.

 

Başkan Gözeler, üyeleriyle görüşmesinden sonra sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak; 

 

"Yüreği şehri, bölgesi ve ülkesi için çarpan BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonu Erzurum şubemizin iki kıymetli üyesi Burçak Pirim ve Serhat Kılıç kardeşlerimiz ile 24 Haziran seçim çalışmaları üzerine istişarelerde bulunduk.

Cumhur İttifakının sahada aktif olarak çalışan AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Burçak Pirim kardeşimiz ve MHP Erzurum Milletvekili Adayı Serhat Kılıç kardeşimizin çalışma programları ve seçmen yaklaşımları üzerine yaptığımız görüşmelerde şükürler olsun ki müjdeli haberler aldık.

Milli Görüş teşkilatından gelen bizler, AK Partimizin 2001 ‘de kurulduğu ve insanları üye yapabilmek için kapı kapı gezdiğimiz ve üyeliğe dahi ikna edebilme için yoğun çabalar sarf ettiğimiz günden bu yana davamıza ve Cumhurbaşkanımıza hizmet edebilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Ülke olarak, ulusal ve uluslararası alanda en üst seviyede saldırıya maruz kaldığımız şu günlerde, şehre aşık ve hizmet edebilme yolunda fedakarane çaba sarf eden iş adamları olarak, ilk günkü duruşumuzdan zerre taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Sosyal medya üzerinden zaman zaman şehrimiz faydasına gerçekleştirdiğimiz paylaşımlarımızın cımbızlanarak ayrıştırılması ve adeta hükümet aleyhine bir tavır sergilediğimiz yönünde algı yapılmasına ise asla müsade etmeyeceğiz.

16 yıldır gönül bağı ve emekleriniz ile bağlı olduğumuz, en zor günlerde dahi tüm zorluk ve sıkıntılarımıza rağmen asla vazgeçmediğimiz partili kimliğimizi, yaptığımız yapıcı eleştirilerden dolayı yok saymak hiç kimsenin haddi ve hakkı değildir.

Bizlerin bağlılığını sorgulayabilecek kişiler, ancak ve ancak 16 yıldır bu davada bizlerle yürüyen ve bizlere abilik eden kıymetli büyüklerimiz olabilir.

Kaldı ki, hayatımızın en verimli yıllarını harcadığımız ve halen gönülden bağlı olduğumuz Davamız ve siyasi harekatımız için ilk günkü heyecan ve şevkle hizmete DEVAM etmekteyiz.

Tüm bunlarla birlikte;
Şehrimiz, bölgemiz ve ülkemizin kalkınması ve daha iyi seviyelere ulaşabilmesi yolunda çaba sarf etmeye devam eder iken,

Bu kalkınma yolunda yapılan hataların eleştirilmesi ve olası daha büyük hataların ortaya çıkmaması yolunda fikirlerimizi paylaşmaya da devam edeceğiz.

Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin..." notunu düştü.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: BİRKONFED, Erzurum, İl, Başkanı, Gözeler'den, Zehir, Zemberek, Sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı