Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 15:39
 
BİRKONFED Genel Başkan Yardımcısı Gözeler'e Anlamlı Ödül
Anadolu Gençlik Zirvesi tarafından düzenlenen törenle Yılın Enleri ödüllendirildi. Birleştirici İş Dünyası (BİRKONFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum İl Temsilcisi Muhammet Zeki Gözeler'de 'Yaşarken Kıymet Bil' sloganıyla düzenlenen törende ödül almaya hak kazandı.
Erzurum Haberi
BİRKONFED Genel Başkan Yardımcısı Gözeler'e Anlamlı Ödül

Anadolu Gençlik Zirvesi tarafından sosyal medya ve anket üzerinde yapılan değerlendirmede sanat, iş, spor ve medya dünyasından önemli isimler plaketle ödüllendirildi. 

 

Tören öncesi konuşan Anadolu Gençlik Zirvesi Platformu Başkanı Eğitimci Yavuz Demir, “Yaşarken Kıymet bil sloganıyla kamuoyunda bir farkındalık oluşturmak, birlik ve beraberliğimiz için, kendi değerlerimize sahip çıkmak adına böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Birbirimizin değerini şimdi bilelim. Uzaklaşınca değil. Onun anısına düzenlediğimiz bir tören. Ödül alan tüm değerlerimizi kutluyorum” diye konuştu. 

 

İstiklal Marşının okunmasının ardından Kuranı Kerim tilaveti okundu. Öğrenciler ve sporcuların gösterilerinin ardından ödül törenine geçildi. 

 

Törende Birleştirici İş Dünyası (BİRKONFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum İl Temsilcisi Muhammet Zeki Gözeler'de ödül almaya hak kazandı. Gözeler ödülünü Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Fevzi Polat'ın elinden aldı. Tören de ödül alan sanatçılarda mini bir konser verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİRKONFED, Genel, Başkan, Yardımcısı, Gözeler'e, Anlamlı, Ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı