Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 19:45
 
Bulutlar İnşaat, Bir Projeyi Daha Bitirmenin Gururunu Yaşıyor
Erzurum’un yükselen değeri Bulutlar İnşaat, bir projeyi daha başarıyla bitirmenin gururunu yaşıyor.
Erzurum Haberi
Bulutlar İnşaat, Bir Projeyi Daha Bitirmenin Gururunu Yaşıyor

Konuttan, iş merkezine, fabrikadan antrepolara kadar sayısız inşaatlara imza atan Erzurum’un yükselen değeri Bulutlar İnşaat, İstanbul Bağdat caddesine yaptığı projeyi başarıyla bitirdi.

 

20 yıldır yönetimi, idari ve teknik kadrosu, teknik donanım ekibi, 100'ü aşkın personeli ve yılların tecrübesiyle sektörde aranan, güvenilir, güçlü ve hep zirveyi hedefleyen anlayışla projelerine hiç durmadan devam eden, genç iş insanı İbrahim Bulut’un başında olduğu Bulutlar İnşaat, deneyimli kadrosu ile zorluklara da göğüs gererek bugün Türkiye’nin de markası olmayı başardı.

 

Erzurum ve İstanbul’da çok sayıda başarılı projeye imza atan Bulutlar İnşaat, son olarak İstanbul Bağdat caddesine yaptığı projeyle göz doldurdu. Bulutlar İnşaat ayrıca Yıldızkent Asrın Çınar Sitesi, Üniversite kavşağı Botanik Park dönüşüm projesi, eski Kombine bölgesi Orman Bölge Müdürlüğü karşısında yapılan dönüşüm projesi ile sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla da binlerce kişinin yaşamına değer katmaya devam ediyor. Erzurum Yıldızkent’te yapılan bina projesinde uygulanan cephe kaplama sistemini ilk kez Erzurum’da uygulayan firma da olan Bulutlar İnşaat, inşaat sektöründe yoluna emin ve güvenilir adımlarla yürümeyi sürdürüyor. Yuva kurmak isteyen vatandaşların İstanbulkapı Cad. Bulutlar Plaza Yakutiye / Erzurum adresine akın ettiği Bulutlar İnşaat, kazandığı kadar Erzurum’a da kazandırmaya devam ederek takdir topluyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bulutlar, İnşaat,, Bir, Projeyi, Daha, Bitirmenin, Gururunu, Yaşıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı