Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 14:41
 
Düzgün Marketler, 18. Şubesinin Açılışını Yaptı
Erzurum’un markası haline gelmiş olan Düzgün Marketler, Yıldızkent TOKİ girişinde 18. şubesinin açılışını yaptı.
Erzurum Haberi
Düzgün Marketler, 18. Şubesinin Açılışını Yaptı

Oktay Fani'nin Haberi

 

Erzurum’un markası haline gelmiş olan Düzgün Marketler, Yıldızkent TOKİ girşinde 18. şubesinin açılışını yaptı.

 

Erzurum ekonomisine ve istihdama önemli katkıları olan Düzgün Marketler, 18. şubesini 112 çağrı merkezi karşısı Yıldızkent TOKİ girişinde açtı.

 

Sosyal mesafeye dikkat edilen ve ücretsiz maskenin dağıtıldığı açılışta konuşan Düzgün Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İskender Düzgün, Erzurum’da 18. Şubenin açılışını yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Dualar eşliğinde kurdele kesilerek Düzgün Marketler zincirinin 18. Şubesi vatandaşların hizmetine sunuldu. Açılışa büyük ilgi gösteren Erzurumlular, özel indirimlerden faydalanarak alışveriş yaptı.

 

Kaliteden ödün vermeden sınırsız müşteri memnuniyeti sloganı ile kısa zamanda bölge ve bölge dışından gelen müşterilerin tercih ettiği bir alışveriş noktası olan Düzgün Marketler, Erzurum ve Erzurumlulara hizmet etmeye devam ediyor. Düzgün Market sebze, meyve, şarküteri, taze ve kuru gıdalar, temizlik, kişisel bakım, bay, bayan ve çocuk giyim, oto aksesuar ve züccaciye reyonlarıyla sektörel gelişmeler ışığında kendisini sürekli yenileyen kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran ve sonrasında verilen hizmetle farkını ortaya koyan ‘müşteri daima haklıdır´ prensibini fiili olarak uygulayan, kaliteli hizmeti esas alan güçlü bir kurum olarak tanınıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzgün, Marketler,, 18., Şubesinin, Açılışını, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı