Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 08:00
 
Erzurum'da MHP'liler İftarda Buluştu
Erzurum'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı tarafından iftar yemeği verildi.
SİYASET Haberi
Erzurum'da MHP'liler İftarda Buluştu

Palandöken Sway hotelde düzenlenen iftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, İl Başkanı Naim Karataş, Milletvekili Adayları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Programda konuşan İl Başkanı Naim Karataş, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde tam kadro olarak seçimlere hazır olduklarını belirterek,Milletvekili Adaylarının TBMM'de yer alması için tüm teşkilatla birlikte yoğun çaba göstereceklerini kaydetti.

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın da konuşmasında 24 Haziran seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunarak, ''Bir seçim kararı alınmıştır.Seçim nedir? Seçim, bir ülkenin demokratik idaresi için olmazsa olmazı, vazgeçilmez unsurudur. Bu seçimler 27. Dönem Milletvekilliğinin tespiti için yapılmaktadır. Yaklaşık 95 yıllık genç Cumhuriyetimizin hemen hemen yarısından fazla Milliyetçi Hareket Partisi hep olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Yani Türk Milletinin siyasi teminatı her zaman Milliyetçi Hareket Partisi olmuştur Allah'ın izniyle Ülkücü gençlik ve bu topluluk var olduğu sürece Allahın izniyle teminat olmaya devam edecektir.'' diye konuştu.

 

Program sonunda MHP Erzurum Milletvekili Adayları ile partililer toplu fotoğraf çektirdiler.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Erzurum'da, MHP'liler, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı