Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 19:28
 
Erzurum Demirspor Kulübü Sporcusu, Türkiye'yi Temsil Edecek
Kayaklı Oryantiring yarışmasında Türkiye Şampiyonluğu'nu kazanarak 1. olan Erzurum Demirspor Kulübü sporcusu Emirhan Kotan, 2 - 8 subat 2018 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Dünya Kayaklı Oryantiring Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.
Erzurum Haberi
Erzurum Demirspor Kulübü Sporcusu, Türkiye'yi Temsil Edecek

Kayaklı Oryantiring yarışmasında Türkiye Şampiyonluğu'nu kazanarak 1. olan Erzurum Demirspor Kulübü sporcusu Emirhan Kotan, 2 - 8 subat 2018 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Dünya Kayaklı Oryantiring Şampiyonası'nda Ülkemizi ve Erzurum Demirspor Kulübünü temsil edecek. Kotan'a başarılarından dolayı altın hediye edildi.

 

TCDD İşletme Müdürü Yunus Yeşilyurt, Demiryol-İş Sendika Başkanı ve Kulüp Başkanı Yusuf Gökcan, Demir Spor Kulüp Antrenörü Mükerrem Yılmaz, Kayaklı Oryantring Türkiye Şampiyonu sporcusu Emirhan Kotan'a başarılarından dolayı teşekkür ederek, "Külübümüze vermiş olduğu emeği ve başarısını altın ile ödüllendirdik. Başarılarının devamını diler kulübümüz adına emeği olan hocamıza da teşekkür ederiz." diye konuştular.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Erzurum, Demirspor, Kulübü, Sporcusu,, Türkiye'yi, Temsil, Edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı