Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 17:26
 
Erzurum Esnafından Başkan Uçar'a Teşekkür
Erzurum Otelciler Ve Kahveciler Odası, Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar'ı ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.
Erzurum Haberi
Erzurum Esnafından Başkan Uçar'a Teşekkür

Oktay Fani'nin Haberi

 

Yakutiye'nin esnaf dostu Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, geçtiğimiz günlerde Koronavirüsten dolayı işyerleri kapalı olan 350’si berber esnafı olmak üzere toplam 700 esnafa 250 liralık alışveriş kartı dağıtmıştı. Erzurum Otelciler Ve Kahveciler Odası Başkanı Seyfettin Saka da Başkan Uçar'ı ziyaret ederek esnafın yanında olduğu için teşekkürlerini iletti.

 

Ziyarette konuşan Erzurum Otelciler Ve Kahveciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, "Koronavirüsten dolayı gerçekten bizim için büyük destek oldu. Otel ve kahveciler esnafımız zaten zor durumdaydı. Fakat ilk önce siz destek oldunuz. Bu konuda çok teşekkür ederiz. Esnafımız size çok teşekkür ettiler." dedi.

 

Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar da esnafın her zaman yanında olacağını ifade ederek; "Bizde Erzurum'un fedekar esnafını çok seviyoruz. Gücümüz nispetinde her zaman, her daim esnafımızın yanındayız." diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzurum, Esnafından, Başkan, Uçar'a, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı