Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 18:56
 
Erzurum Et Kombinası Satış Mağazalarında Takdir Toplayan Corona Virüs Önlemi!
Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınından korunmak için, Et ve Süt Kurumu Erzurum Et Kombinası yetkilileri bir dizi önlemler aldı.
Erzurum Haberi
Erzurum Et Kombinası Satış Mağazalarında Takdir Toplayan Corona Virüs Önlemi!

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınından korunmak için Erzurum Et Kombinası müdürlüğü yetkilileri, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını koruyacak bir dizi önlemleri hayata geçirdi. Vatandaşın ucuz ve kaliteli ürün almak için tercih ettiği Et Kombinası satış mağazalarında yoğunluğa rağmen alınan önlemler vatandaşların takdirini topladı.

 

Çalışanların ve müşterilerin sağlığını korumak adına Corona virüs salgınından korunmak için Erzurum Et Kombinası Gez mahallesi ve Aziziye Kombina önü satış mağazalarında bir dizi önlemler alındı. Satış mağazalarında 1 metre mesafesi kuralına uyularak 5'er kişi alışveriş yapacak şekilde gruplar halinde içeri alınan her vatandaş, ateş ölçümünden geçirilerek dezenfekte edilip öyle içeri alınıyor. Satış mağazalarına yerleştirdilen ekranlar sayesinde ise corona virüsten korunmak için eğitici bilgiler yer alıyor. Vatandaşlar dışarıda fazla beklemesin diye personel sayısının artırıldığı öğrenildi.

 

Satış mağazasına alışveriş yapmak için gelen vatandaşlar, alınan bu önlemlerden dolayı Erzurum Et Kombinasi müdürlüğü yetkilerinde teşekkür ettiler.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzurum, Et, Kombinası, Satış, Mağazalarında, Takdir, Toplayan, Corona, Virüs, Önlemi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı