Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 21:14
 
Erzurumspor’da doğal buluşma Siveno
GLOHE, doğanın gücünü bilim ve inovasyonla birleştirdiği SIVENO markasını Erzurumsporlu futbolcularla buluşturdu.
Erzurum Haberi
Erzurumspor’da doğal buluşma Siveno

BioArge Laboratuvarları’nda yapılan araştırmalar sonucunda geliştirilen kişisel bakım, sabun ve ev temizlik ürünlerini içeren  100 doğal ve çevre dostu  SIVENO markalı ürünler Erzurumsporlu futbolcuların ilgi ve beğenisini kazandı.

 

Doğal hammaddelere inovatif dokunuşlar

 

Doğal hammaddelere inovatif dokunuşlar yaparak 100 doğal ve patentlerle koruduğu buluşlarla sektöre öncülük eden GLOHE, SIVENO markası ile sürdürülebilir bir Dünya’da yaşamanın herkesin hakkı olduğuna dikkat çekerek ürünlere kolayca ulaşılabilmesi için hızlı bir şekilde sektörde ilerlemesini sürdürüyor.

 

100 Doğal  ve Çevre Dostu

 

100 doğal ve çevre dostu  Siveno ürünleri sentetik koku ve boya, petrokimyasal, paraben, SLS, SLES ve sentetik köpürtücüler içermiyor; ürünler doğada çözünebilen ve insan sağlığına zarar vermeyen gıda ambalajlarında saklanıyor. Siveno markalı tüm ürünler dermatolojik testlerden geçirilirken, hiçbir test hayvanlar üzerinde gerçekleştirilmiyor. Ürün geliştirme aşamasında ürün kontrol ve testleri hücre kültürü laboratuvarlarında büyük bir titizlikle yapılıyor.

 

Yeşil Üretim Teknolojisi

 

SIVENO marka ürünlerde üretimin her aşamasında doğallığın korunması ve doğal ürünler kullanma alışkanlığının geliştirilmesi için Yeşil Üretim süreçleri benimsenir. İnsana ve çevreye zarar vermeyen, yer altı sularını kirletmeyen özel üretim teknolojileriyle üretim yapılır.

 

Geliştirilen Özel Formüller Patentlerle Tescilleniyor…

 

BioArge Laboratuvarları’nda geliştirilen, bitki ekstresinden geliştirilmiş sabun bazı S-BASE V™, kötü huylu bakterileri ve mantarı yok eden PREALLNAT™, daha az bitki kullanarak daha yüksek miktarda etken maddelerin en doğal yöntemlerle elde edilmesini sağlayan PLANTRACTION™ ile ülke ekonomisine katkı sağlayan ürünler geliştiriliyor.

 

Sürdürülebilir bir Dünya herkesin hakkı düşüncesiyle yola çıkan SIVENO’nun 100 doğal ve çevre dostu ürünlerini kullanarak doğayı, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyup yeni nesilleri SIVENO ile tanıştırabilirsiniz. SIVENO ürün gamını genişletmeye  devam ederek en yakın satış noktalarında tüm ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam edecek.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Erzurumspor’da, doğal, buluşma, Siveno,
Yorumlar
Haber Yazılımı