Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 18:56
 
Eski İlçe Başkanı Gürbüz Keleş, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı Oldu
27. dönem AK Parti Milletvekili olmak için başvurular devam ediyor. Başvuru yapan aday adaylarından biride AK Parti Aziziye'nin eski ilçe Başkanı Gürbüz Keleş oldu.
SİYASET Haberi
Eski İlçe Başkanı Gürbüz Keleş, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Başvuru için AK Parti İl Teşkilatına gelen Aziziye'nin eski ilçe Başkanı Gürbüz Keleş, evraklarını parti görevlilerine teslim etti.
 

Keleş, "24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı için İl Başkanlığımıza resmen başvurumuzu yaptık. Bu kutlu yolda dostlarımın dualarını bekliyor, seçimlerin şimdiden Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum. Bizler Genel Başkanımızın bize öğrettiği ihlas doğrultusunda görev yaptık. İlçe başkanlığı, yöneticilik yaptık. Bunu yaparken tecrübeler edindik. İlçe Başkanlığı yapmam sebebiyle de Erzurum’da ilçe başkanlarının hizmet verebilmek için neler yaşadığını bilen bir milletvekili aday adayıyım. Bunların birikimiyle bu sürecin içerisine girdik. Teşkilatçılıktan gelen insanlar olarak 24 Haziran akşamına kadar taviz vermeden çalışmalarımızı yapacağız." dedi.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Eski, İlçe, Başkanı, Gürbüz, Keleş,, AK, Parti'den, Milletvekili, Aday, Adayı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı