Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 23:23
 
ETB’de görev dağılımı yapıldı
Erzurum Ticaret Borsası (ETB)'de hafta sonu yapılan seçimle 13 meslek grubunda üyeler 36 kişilik Borsa Meclisini belirledi.
Erzurum Haberi
ETB’de görev dağılımı yapıldı

Yakutiye İlçe Seçim Kurulu  görevlilerinin nezaretinde  yapılan Seçimde  Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelikleri  (TOBB) Üst Kurul Delegeliği ile  Disiplin Kurulu  üyelikleri için oy kullanıldı. 

Hakan Oral ‘ın  hazırladığı listenin kazandığı seçim sonrası bugün toplanan üyeler,  Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelikleri , (TOBB) Üst Kurul Delegeliği ve  Disiplin Kurulu  üyelikleri için oy kullandı. 

ETB Meclis salonunda yapılan seçimde ETB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Hakan Oral  getirilirken, Yönetim Kurulu üyelikleri ise  Muammer Aydın, Eletdin Ürüşan,  Vesfi Koç, Yalçın Meral, Cahit Yarba, Aykut Koç, Orhan Tohumcu ve Yavuz Sarı’dan oluştu. 

Seçim sonrası kısa bir değerlendirme yapan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, bir kez daha üyelere teşekkür etti. Hakan Oral, yeni dönemde ‘İlimiz bölgemiz ve ülkemiz için daha başarılı ve hayırlı  işler yapacaklarını’ belirtti. 

TOBB Üst Kurulu Üyeliklerine ise Yavuz Güney, Muammer Aydın, Süleyman Selimoğlu, Cahit Yarba,  Erzurum Ticaret Borsası’nı  TOBB’de  temsil edecek isimler oldu. 

Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Ferit Yıldız, Ali Laç, Yavuz Özdemir, Yavuz Bedir,Selim Bozan ve Cüneyt Ardıçlı getirildi. 

Öte yandan Borsa Meclisi Başkanlık Divanının ise önümüzdeki günlerde belirleneceği ifade edildi. 

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: ETB’de, görev, dağılımı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı