Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 18:04
 
Flaş.. AK Parti, Erzurum Aday Adayları İçin Anket Yaptıracak
AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayları için bugün gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından temayül yoklamasında öne çıkan milletvekili aday adaylarıyla ilgili önümüzdeki hafta anket yapılacağı öğrenildi.
SİYASET Haberi
Flaş.. AK Parti, Erzurum Aday Adayları İçin Anket Yaptıracak

Gündem25 ÖZEL HABER/ AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayları için temayül süreci tamamlandı. Temayül sonucuna göre öne çıkan aday adaylarına önümüzdeki hafta anket yapılacağı öğrenildi.

 

Partinin kurulduğu günden buyana kamuoyu yoklamalarına büyük önem veren AK Parti, özellikle anketlerden çıkan sonuçlar aday listelerinin belirlenmesinde büyük rol oynuyor.

 

Son 10 gündür teşkilatlara yönelikle yaptıkları ziyaretlerin ardından Milletvekili aday adaylarının bu kez de anketlerde ön planda yer almak için yoğun bir çalışma içine girmeleri bekleniyor.

 

Gündem25'in Ankara kulislerinden aldığı bilgiye göre; Temayülden çıkacak sonucun tek başına ölçü teşkil etmeyeceğini, değerlendirme mekanizmalarından sadece biri olduğunu anketler gibi farklı değerlendirme yöntemleri olacağını öğrendi.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Flaş.., AK, Parti,, Erzurum, Aday, Adayları, İçin, Anket, Yaptıracak,
Yorumlar
Haber Yazılımı