Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:13
 
Flaş.. Gözeler Fena Patladı
BİRKONFED Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Zeki Gözeler fena patladı..
Erzurum Haberi
Flaş.. Gözeler Fena Patladı

Milli Mücadelenin 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Erzurum’da cağ kebabı ve baş bar rekor denemesi gerçekleştirilerek Etkinlikte 100 kişilik ekip baş bar oynayıp, ardından 919 kilogramlık cağ kebabı özel ocakta pişirilmişti.

 

Etkinlik sonrası özellikle sosyal medyadan cağ kebapla ilgili tepkiler ardı adına gelmişti. Bir tepki de MÜSİAD Erzurum İl Başkanı Fuat Demir'den gelmiş ve sosyal medyadan; ""YÖREMİZE AİT DÜNYA MARKASI OLAN OLTU ÇAĞ KEBABININ VE PATENTLİ BİR MARKANIN PATENTİDE OLTU SANAYİ VE TİCARET ODASINA AİT BİR MARKAYI UTANÇ VERİCİ BİR ŞEKİLDE SUNUM VE ARZ EDİLMESİNİ KINIYORUM" sözlerini sarf etmişti.

 

Birleştirici İş Dünyası (BİRKONFED) Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum İl Temsilcisi Muhammet Zeki Gözeler'de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda adeta tepkilere dur dedi. Gözeler yaptığı paylaşımda; "Memleketin haline bak gülermisin ağlarmısın insaların çekleri yazılıyor Gündemimiz çağ kebap. Memlekete uçak inmiyor biletler ateş pahası olmuş kurumlarda belediyelerde kuruş ödenek kalmamış derdimiz çağ kebap" notuyla sitemini dile gtirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Flaş.., Gözeler, Fena, Patladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı