Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 07:15
 
Gözeler'den Flaş Sözler
AK Parti'de yıllarca önemli görevlerde bulunan Muhammet Zeki Gözeler, Erzurum siyasetinde adeta deprem etkisi yaratacak sözler sarf etti.
SİYASET Haberi
Gözeler'den Flaş Sözler

AK Parti'de yıllarca önemli görevlerde bulunan Muhammet Zeki Gözeler, Erzurum siyasetinde çok konuşulacak sözler sarf etti.

 

Aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen iş adamları derneği olan Birleştirici İş Dünyası Konfederasyonu (BİRKONFED) Genel Başkan Yardımcılığı ve Erzurum Şube Başkanı görevlerini sürdüren Muhammet Zeki Gözeler, AK Parti'de yaşananları kaleme aldı.

 

İŞTE ÇOK KONUŞULACAK O YAZI

 

"Garip, çok garip bir dünyada yaşıyoruz vesselam. Şöyle bir göz gezdirdim de geçmişte; baktım ki, hayatımızın en verimli, en deli dolu, en güzel olduğu yılları Ak parti’nin kuruluşuna vermişiz. Aklıma geldikçe gözlerim dolan hangi olayı anlatsam, hangi birini yazsam ki bu satırlara?

“ Bu partiden bir halt olmaz boşuna uğraşmayın” deyip, bu parti sayesinde birikim, sermaye sahibi olanları mı; “Yav gardaş! Benim oğlumu yazmayın bu partiye. Yarın ne olur ne olmaz. Devlette memur olamaz, sonra okulundan sıkıntı olur… Hem kimseye güven olmaz bu zamanda gardaş! Kim bunlar?” deyip, akabinde 4 dönem meclis başkanlığı yapanları mı yazayım; “Yanlış saflardasınız! Milli görüşü bölüyorsunuz.” deyip, bin bir kılığa girip, türlü türlü şempanzelikler yaparak Ak partiden aday olmaya çalışanları mı; Biz, Erzurum’un -40’ında direklere bayrak asıp inandığımız dava uğruna çalışmak yolunda en zor zamanlarımızda en kararlı adımlarımızı attığımız zaman acıktığımızda yarım ekmek tavuk dönerle karın doyururken; kendileri lüks lokantalarda yemek yiyip, elleri cepte istasyon meydanına gelip sıcak arabalarının içinde davaya hizmet ediyormuş havası uyandırmaya çalışan başıboş müptezelleri mi? Bilemiyorum. Hangisini yazsam, hangi birini anlatsam bu satırlarda, bilemiyorum. Şimdi, bazı kurumlarda ince sakal bırakıp, gömleğin üstüne cepken giyip, tipik Ak partili havası içinde rüşvet toplayan pi... mi, yalandan son raundları oynayıp, “Acaba bu sene yine aday olabilir miyiz?” diye paylaşım yapan sahtekar münafıkları mı… Hangi birini yazayım bilemedim gardaşlarım.. Hoş yine de bilsem ki bu satırlara yazmakla bitip tükenecek meseleler, sonuna kadar tek tek yazardım ya... Ama yine de sözü uzatmadan birilerine son sözlerimizi söylemek gerekirse eğer bu sözlerim de şunlar olur; Bir şeyi çok iyi bilin ve bir şeyi de sakın unutmayın: Sizin alayınız ateş olsanız yine cürmünüz kadar yer yakamazsınız!
Biz hep buradaydık. Bundan sonra da burada olacağız. Rabbimizin huzurundan başka hiçbir makamın karşısında eğilmeden, bükülmeden; el etek öpmeden, onurumuzla, gururumuz ve şerefimizle sonuna kadar burada olacağız! Ve son sözümü bu yolda kendini bir şey zannedenlere söyleceğim:
Ciğerinizi biliyorum."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gözeler'den, Flaş, Sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı