Haber Detayı
28 Haziran 2018 - Perşembe 19:11
 
Gözler AK Gençliğin Başkanındaydı.. Dönmez'den Flaş Açıklamalar
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erdoğan Dönmez; “Ticaretimiz yok, sahtekarlığımız yok, riyakârlığımız yok. Davamız uğruna bir grup genç olarak her verilen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz”
SİYASET Haberi
Gözler AK Gençliğin Başkanındaydı.. Dönmez'den Flaş Açıklamalar

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürü Yasin Deniz, 24 Haziran seçimlerinde Erzurum’da yaşanan oy kayıplarının sebebini alaylı bir üslup ile, AK Parti Gençlik Kolları'nın seçim çalışmalarına bağlaması Erzurum siyasetine bomba gibi düşmüştü.

 

Gündem25.com Genel Yayın Yönetmeni Oktay Fani'nin ulaştığı AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erdoğan Dönmez, flaş açıklamalarda bulundu.

 

Çalışma raporlarının gereken yerlere verdiklerini dile getiren Başkan Dönmez, "Biz AK Partimizin en önemli yapı taşlarından olan gençlik kollarımız bünyesinde şehrimizde görev yapıyoruz. 24 Haziranda sahada yüzlerce arkadaşımızla birlikte özellikle genç seçmenler üzerinde ciddi çalışmalar gerçekleştirdik. İl Başkanımız Mehmet Emin Öz'ün ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen'nin bu süreçte ciddi destekleini gördük. Gençliğin ülke için gelecek olduğunun fazlasıyla farkında olan yöneticilerimiz varç Bu bizim için büyük bir şanstır. Başbakan Yardımcımız Recep Akdağ başta olmak üzere diğer adaylarımızda defalarca farklı görüşten gençlerle bir araya gelmiştir. Gerçekleşen programlarda olumlu geri dönüşler alınmıştır. Çalışmalarımız rapor vermemiz gereken yere verilmiştir. Bu konuda haksız da olsa her eleştiriye açığız. Gönül ister ki bu tür açıklamalar yapılmadan önce hangi çalışmaların yapıldığını sorulsaydı. Bu eleştirileri de kötü niyetle yapıldığına inanmıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda çalışmalarımız bir kısmını görebilirsiniz. Ticaretimiz yok, sahtekarlığımız yok, riyakarlığımız yok. Davamız uğruna bir grup genç olarak her verilen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi ki kendimizi hiç bir zaman yeterli görmeyeceğiz ama yüzlerce arkadaşımız gece demeden yağmur çamur demeden hiç bir çıkar beklemeden çalışıyor. Kim ne derse desin çalışmalarımız devam edecektir. Biz şimdiden bir sonraki seçimin hazırlıklarına başladık. İnşallah bu seçimde olduğu gibi önümüzde ki seçimde de gençlik kollarımız üzerine düşeni fazlasıyla yapacaktır." diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Gözler, AK, Gençliğin, Başkanındaydı.., Dönmez'den, Flaş, Açıklamalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı