Haber Detayı
07 Kasım 2020 - Cumartesi 19:21
 
Helal Olsun Celal Emrah Yüce’ye
Ali Demirhan yönetiminde 2. Başkan olarak görev yapan ve iki şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Celal Emrah Yüce, İzmir depremine karşı duyarsız kalmadı. Yüce, yemek fabrikasını depremzedelere seferber etti. Dadaş yönetici sıcak yemekleriyle depremzedelerin içini ısıttı.
GÜNDEM Haberi
Helal Olsun Celal Emrah Yüce’ye

Süper Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediyespor’un eski yöneticilerinden Celal Emrah Yüce, yaptığı hareketle kendisine, ‘Helal olsun Celal Emrah Yüce’ dedirtti.

 

Ali Demirhan’ın başkanlığı döneminde 2. Başkan olarak BB Erzurumspor’da görev yapan ve iki kez şampiyonluk kupasını havaya kaldıran Celal Emrah Yüce, sempatik yönetici, 6.6 şiddetinde depremin meydana geldiği İzmir’e duyarsız kalmadı. Pınar Yemek Fabrikası’nın sahibi olan Erzurumlu hemşehrimiz yemek fabrikasını İzmir’de ikamet eden halk için seferber etti. Depremzedeler için sıcak yemek dağıtan Yüce, takdir topladı.

 

Erzurumlu olan mütevazi işadamı, “İzmir’de meydana gelen depremden sonra vatandaşlarımıza sıcak yemek dağıtarak içlerini ısıtmak ve yanlarında olmak istedik. Allah milletimize ve devletimize böylesi acılı olaylar yaşatmasın. Maalesef ülkemizin bir deprem gerçeği var. Bizde Pınar yemek fabrikası olarak İzmir’de bir stant kurarak,  depremzedelere ücretsiz yemek dağıtarak onların içlerini ısıtmaya ve acılarını hafifletmeye çalıştık” diye konuştu.

 

Erzurum taraftarından Yüce’ye teşekkür

 

Erzurumlu Celal Emrah Yüce’nin her ortamda Dadaşlık vakarını en iyi gösteren hemşehrilerimizden biri olduğunu belirten Mavi-beyazlı taraftarlar, Celal Emrah Yüce’ye duyarlılığı için teşekkür etti.

 

Taraftarlar, “İzmir depreminden hemen sonra hemşehrimiz Celal Emrah Yüce deprem bölgesine gitmiş ve depremzedelere sıcak yemek ikramında bulunarak acılılarını hafifletmeye çalışmış. Kendisine yürekten teşekkür ediyor ve gurur duyduğumuzu ifade ediyoruz” şeklinde konuştular.

 

Gün birlik günü

 

Erzurumspor’un Süper Ligde kalıcı olacağına da inanan eski yönetici Yüce, birlik beraberlik içerisinde takımın ligde kalıcı olacağını söyledi.

 

Mavi-beyazlı çatı altında iki kez şampiyonluk sevinci yaşayan yöneticilerden biri olan Celal Emrah Yüce, “Gün birlik olma günü, Vallahi de Billahi de eğer birliği sağlarsak bu takım düşmez” dedi.

 

Erzurumlu iş adamı, Mavi-beyazlı takımın bugünkü zorlu doksan dakikada Göztepe’yi mağlup etmesi halinde tekrar iyi bir noktaya geleceğinin altını çizerek, yönetime teknik heyete ve futbolculara başarı dileğinde bulundu.

 

Yüce, “Karagümrük mağlubiyetinden sonra olumsuz eleştirilerin olduğunu gördük. Ama bugünkü maç Dadaşlar için çıkış maçı olabilir. Esas olan  zor günlerde takıma sahip çıkmak ve destek vermektir. Şimdi hep birlikte destek olma zamanıdır” diye konuştu.

 

Nurullah Pala/Pusula Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Helal, Olsun, Celal, Emrah, Yüce’ye,
Yorumlar
Haber Yazılımı