Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 21:07
 
İçişleri Eski Bakanı Altınok ve İl Başkanı Öz'den Genel Başkan Gözeler'e Ziyaret
İçişleri eski Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok ve İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum'un en etkili sivil toplum örgütü olan Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği (AKİD) Genel Başkanı Muhammet Zeki Gözeler'i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Erzurum Haberi
İçişleri Eski Bakanı Altınok ve İl Başkanı Öz'den Genel Başkan Gözeler'e Ziyaret

İçişleri eski Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok beraberinde İl Başkanı Mehmet Emin Öz ile Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği Genel Başkanı Muhammet Zeki Gözeler ve Yönetim Kurulu Üyelerini dernek binasında ziyaret etti.

 

Gerçekleşen ziyarette Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği (AKİD) Genel Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, İçişleri eski Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok ve İl Başkanı Mehmet Emin Öz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Sanayici ve İş İnsanlarının sorunlarını ve sıkıntılarını aktardı.

 

Anadolu Katılımcı İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunan İçişleri eski Bakanı Erzurum Milletvekili Altınok; "‪Üreten, gelişen, değişen ve büyüyen Erzurum için tüm paydaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Sevdamız Erzurum." dedi. 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İçişleri, Eski, Bakanı, Altınok, ve, İl, Başkanı, Öz'den, Genel, Başkan, Gözeler'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı