Haber Detayı
13 Ağustos 2021 - Cuma 19:30
 
İmdada Sekmen Yetişti
Dadaşların transfer tahtasını açmak için gerekli olan 8 milyonluk maddi kaynak tedarik edildi. Davalı olan futbolcuların hesabına yatırıldı ve transfer tahtası açıldı. Onursal başkan Mehmet Sekmen’in dışarıdan finansal kaynak bularak yönetimin imdadına koştuğu öğrenildi.
SPOR Haberi
İmdada Sekmen Yetişti

TFF 1. Lig kulüplerinden BB Erzurumspor, Çarşamba günü futbolcuların lisanslarını çıkarmak için TFF’nin yolunu tutmuştu. Ancak, eski futbolculardan Opseth, Thy ve Ackah’ın alacaklarına dair Dadaşlara transfer yasağı koydurunca, Mavi-beyazlıların eli kolu bağlandı.

 

Kapanan transfer tahtasını açmak için BB Erzurumspor yönetimi maddi kaynak arayışına girdi. Gerekli olan 8 milyonun 4.5 milyon TL’si oluşturuldu. Kalan 3.5 milyonu bulmak için yönetim Onursal Başkan Mehmet Sekmen’in kapısını çaldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kişisel gayretleriyle dışarıdan oluşturduğu finansal destek ile yasak olan transfer tahtasının açılmasını sağladı.

 

Sorunu Sekmen çözdü

 

Önceki gün gece saatlerine kadar sadece 13 futbolcunun lisansını vize ettiren BB Erzurumspor Kulübü bir kez daha Onursal Başkan Mehmet Sekmen’in destekleri sayesinde derin bir ‘oh’ çekti.

 

Sekmen’in dışarıdan oluşturduğu finansal kaynak, iki gündür gözüne uyku girmeyen taraftarları rahatlatırken, Mavi-beyazlar zorlu menemen deplasmanı öncesinde kabustan kurtuldu.

 

Toplam 8 milyon TL yattı

 

Öğle saatlerinde BB Erzurumspor kulübü Opseth, Tyh ve Ackah’ın hesaplarına toplam 8 milyon TL’yi bulan parayı yatırınca transfer tahtası açıldı.

 

TFF’ye öğleden sonra borçsuzluk yazısı ulaşınca TFF Bölge Müdürlüğü, yerli ve yabancı yeni transferlerin lisanslarını çıkardı.

 

Büyük olasılıkla Erzurumspor, yarınki Menemenspor maçında yabancı futbolcularını da oynatabilecek.(Pusula Gazetesi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: İmdada, Sekmen, Yetişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı