Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 14:50
 
İş Adamı Müslüm Korucu, Pasinler İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Erzurum'un Pasinler ilçesinin sevilen simalarından olan İş adamı Müslüm Korucu, AK Parti'den Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Korucu, 'Pasinlerimiz bugüne kadar özellikle tarım ve hayvancılıktan hak ettiği payı alamadı. Görev verilirse ana hedeflerimden birisi Pasinler'i tarım ve hayvancılıkla entegre ederek, ilçenin tarım ve hayvancılıkta da var olduğunu ispatlamak.' dedi.
SİYASET Haberi
İş Adamı Müslüm Korucu, Pasinler İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Pasinler ilçesinin sevilen simalarından olan iş adamı Müslüm Korucu, AK Parti'den Belediye Başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. İlçede köylüsünden şehirlisine her kesimden tanınan biri olan İş adamı Müslüm Korucu, Pasinler için bende varım dedi.


AK Parti Pasinler İlçe Başkanlığı Binasında aday adaylığı başvuru formunu imzalayıp İlçe Başkanı Hanifi Timurlenk'e teslim eden Korucu, özgeçmişinden ve Pasinler için geliştirdiği projelerinden söz ederek, "Pasinlerimiz için aday adaylığında bulunan diğer arkadaşlarımızın da Rabbim yolunu bahtını açık etsin. Kim güzel hizmet ederse Rabbim ona nasip etsin." dedi.


Yıllardır Tarım ve Tarım makineleri üzerine Erzurum ve Pasinler'de faaliyet gösterdiğini belirten İş adamı Müslüm Korucu, AK Parti'ye hizmet etmekten gurur duyduğunu söyledi. Tüm ilçelerde Ak Parti'nin birinci parti olarak çıkacağını öngördüğünü belirten Korucu, Tarım ve Hayvancılık alanında modern bir Pasinler'i ilçe halkımızla birlikte inşa etmek için yola çıktığını söyledi. 

 

Pasinler'in önemli konumuna ve zenginliğine rağmen bu güne kadar yeterli hizmeti alamadığına değinen Korucu, “İlçemiz bugüne kadar tarım ve hayvacılıktan hak ettiği payı alamadı. Görev verilirse ana hedeflerimden birisi Pasinler'i tarımla entegre ederek, ilçenin tarım ve hayvacılıkta da var olduğunu ispatlamak. Pasinler'i daha yaşanabilir bir hale getirmeyi hedefliyorum." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: İş, Adamı, Müslüm, Korucu,, Pasinler, İçin, Aday, Adaylığı, Başvurusunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı