Haber Detayı
30 Mart 2021 - Salı 17:12
 
Kimse Kusura Bakmasın. OLGUN GÜR A.Ş. Erzurum'un Markasıdır
OLGUN GÜR A.Ş.'yi birde benden dinleyin.
Erzurum Haberi
Kimse Kusura Bakmasın. OLGUN GÜR A.Ş. Erzurum'un Markasıdır

Oktay Fani yazdı..

 

O, 2009'dan beri güçlü ve dinamik yapısıyla birçok yerel ve bölgesel büyük projeye imza atttı.

 

O, kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli projelere adını yazdırdı.

 

Kimden mi bahsediyorum? hemen söyleyeyim OLGUN GÜR A.Ş.'den. Bu firnayı şimdi birde benden dinleyin.

 

2009'dan beri güçlü ve dinamik yapısıyla bugün birçok yerel ve bölgesel büyük projeye imza atan OLGUN GÜR A.Ş. Kısa sürede daha fazla istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulundu.

 

İnşaat ve taahhüt alanında istikrarlı büyümesini sürdüren Olgun Gür A.Ş. yol projelerinden tutunda, kamu kurum işlerinden, sosyal kültürel alandan ve konut projelerine varıncaya kadar birçok projeye imza attı vede atmaya devam edeceğinden şüphem yok.

 

OLGUN GÜR A.Ş.'nin Erzurum'da ve Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği projeleri araştırdığınızda görebilirsiniz.

 

Güven, kalite, hizmet anlayışının eksiksiz olarak uygulandığı Olgun Gür A.Ş. Ailesi’nin her bir ferdi, bilgi birikimi, eğitimi, insani değerlere ve çevreye olan hassas yaklaşımı ile çalışmalarına devam etmektedir.​​​

 

Faaliyet gösterdiği inşaat ve tahhüt sektöründe öncü olmayı hedefleyen OLGUN GÜR A.Ş. Erzurum dışında da bu başarılarını tekrarlayarak ülkeye artı değerler kazandıracak küresel bir marka olmayı amaçlıyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kimse, Kusura, Bakmasın., OLGUN, GÜR, A.Ş., Erzurum'un, Markasıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı