Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 18:31
 
Kırkpınar ilçe ziyaretlerine devam ediyor
İYİ Parti Milletvekili aday adayı Melih Kırkpınar, Çat’ta seçmenlerle buluştu.
SİYASET Haberi
Kırkpınar ilçe ziyaretlerine devam ediyor

İlçede büyük bir ilgiyle karşılanan Mehil Kırkpınar, esnafı tek tek dolaşarak 24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti ve Millet İttifakı için Çatlılardan destek istedi.

 

İyi Parti’nin tüm yasaklara ve engellemelere rağmen gümbür gümbür iktidara yürüdüğünü belirten Kırkpınar, “Hangi ilçeye gittiysek büyük bir sevgi seliyle karşılandık. İYİ Parti’nin bu yükselişinin karşısında inanın kimse duramaz. Bizim tek derdimiz Çatlı vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek. Yıllar önce Çat böyle miydi? Yaylalar büyük ve küçükbaş hayvanlarla doluydu. Şimdi buraya gelirken dağlara bakıyorum. Çat’ın o bereketli dağlarında kuş uçmaz olmuş. Biz 15 yıldır üreten, ürettiğini satabilen, insanların özgürce sokaklarda dolaşabildiği, huzurlu bir Türkiye’nin hayalini kuruyoruz. Bunları tekrar kazandırabilecek kadrolara sahip İYİ Parti emin adımlarla iktidara yürüyor. Çatlı hemşerilerimin de bizi bu davada yalnız bırakmayacağını biliyorum” dedi.

 

Daha iyi bir Türkiye için Millet İttifakı’nın kurulduğunu da hatırlatan Kırkpınar, “Bu ittifak inanın Çat’a huzur getirecektir. Ekonomiye, turizme, sağlığa can suyu olacaktır” diye konuştu.

 

Esnaf ziyaretinin ardından Çat Belediyesi’ne geçen Kırkpınar, Başkan Yardımcısı Mazhar Özdemir tarafından ağırlandı. Belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Kırkpınar, “İktidar partisinin yıllarca Çat’a yapamadıklarını kısıtlı imkanlarıyla CHP’li bir belediye başkanı yapıyor. Arif Hikmet Kılıç’ı tebrik ediyorum. Gelişen bir Çat’ı görmek bana büyük mutluluk verdi” dedi.

 

Başkan Yardımcısı Mazhar Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kırkpınar’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Kırkpınar, ilçe, ziyaretlerine, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı