Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 12:42
 
Milletvekili Deligözden, Oltu İslâm Şûra Devleti Müzesine Tam Destek
Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, ilçelerdeki gezilerini sürdürürken Oltu Kaymakamı Şenol Turan’ı makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Milletvekili Deligözden, Oltu İslâm Şûra Devleti Müzesine Tam Destek

Milletvekili Deligöz, Oltu Kaymakamı Şenol Turan'dan Oltu'da önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Oltu İslam Şüra Devleti Müzesi, Oltu Belgeseli ve Oltu Taşı sertifikası projeleri hakkında bilgiler aldı.

Kaymakam Şenol Turan, Hükümet Konağının hemen arka tarafında yapılması planlanan Oltu İslam Şüra Devleti Müzesi için envanter çalışmalarında Milletvekili Orhan Deligöz'den yardım istedi.

Kaymakam Turan Oltu İslam Şüra Devletine ait Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki envanterlerden açılacak müzede sergilenmesi için yardım istedi. Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, "Narman benim ilçem fakat Oltu benim ikinci memleketim. Oltu ve Oltulular benim için çok değerlidirler. Yapılacak projelerde elimden gelen bütün destekleri sağlayacağım" dedi.

Milletvekili Deligöz'e AK Parti İlçe Başkanı Eftal Gürcü ve Yönetim kurulu Üyeleri, Narman İlçe Başkanı Metin Okumuş da eşlik etti. 

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Milletvekili, Deligözden,, Oltu, İslâm, Şûra, Devleti, Müzesine, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı