Haber Detayı
29 Aralık 2018 - Cumartesi 22:33
 
MNG AVM'yi Üstünkörü Eleştirenler Bu Haberi İyi Okusun
Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne yönelik son zamanlarda yapılmak istenen algı, bu kadarına pes dedirtti.
Erzurum Haberi
MNG AVM'yi Üstünkörü Eleştirenler Bu Haberi İyi Okusun

Erzurum'da yaklaşık 500 yıldan bu yana ihya edilen, ocak ayında da ulu Cami’de binlerce insanın katılımıyla duası yapılacak olan Bin Bir Hatimler dolayısıyla MNG AVM de bu güne özel söyleşi programı düzenleyerek Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu getirmeye hazırlanıyor. Ancak bazı gruplar, Bin Bir Hatimlerin duası MNG AVM'de yapılacak algısı oluşturmaya çalışarak MNG AVM'yi üstünkörü eleştirmeye başladılar.

 

Yapılan eleştirilere sosyal medya hesaplarından karşılık veren vatandaşlar; "MNG AVM, Erzurum'da fark yarattı bunu herkes biliyor. Şimdi birileri çıkmış niye MNG AVM Bin Bir Hatimin ismini kullanıyor? diyor. MNG AVM her anlamlı günde o günle ilgili özel program düzenliyor. Bu söyleşide o programlardan biri. Göreceksiniz bu program çok yoğun katılımlı olacak." diye konuştular.

 

SÖYLEŞİ YAPILACAK

 

13 Ocak 2019 Pazar günü Saat:15.00'da Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun katılacağı program söyleşi tarzında olacak. Şimdiden yoğun katılımlı olması beklenen programa ilçelerden de talep olduğu öğrenildi.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: MNG, AVM'yi, Üstünkörü, Eleştirenler, Bu, Haberi, İyi, Okusun,
Yorumlar
Haber Yazılımı