Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 17:28
 
New City'de yeni bir intihar
Ruhsat ve projesi olmadığı gerekçesiyle Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından durdurulan New City'de yine bir intihar vakası daha yaşandı.
Erzurum Haberi
New City'de yeni bir intihar

Erzurum’un Palandöken ilçesinde inşaat halinde bırakılan ve akıbetinin ne olacağı belli olmayan binalar madde bağımlıları ve intihar edenlerin mekânı haline geldi. Vatandaşlar tehlike saçan konutlara tepki gösterdi. Daha önce de iki kişinin intihar ettiği ve atıl durumda bırakılan New City'de yine bir intihar vakası daha yaşandı.

 

Erzurum’da son zamanlarda intihara teşebbüs olaylarının mekânı haline gelen inşaat halindeki konutlar, tehlike saçmaya başladı. Son iki ay içerisinde 15 ve 16 yaşında iki gencin atlayarak hayatlarını kaybettikleri konutlar, hemen hemen her gün polisi seferber ediyor. Atıl durumda bırakılan New City'de bugün yine bir intihar vakası daha yaşandı. 30 yaşlarındaki bir erkek 12. kattan atlayarak intihar etti.
 

Konutların ya yapılmasını ya da tamamen yıkılarak temizlenmesini isteyen semt sakinleri, “Bu konutların hemen yanı başında okullar var. Öğrencilerimiz için oldukça tehlikeli. Burası sürekli madde bağımlıları, fuhuş ve intihar etmek isteyenlerin mekânı oldu. Çocuklarımız tehlike altında” diyerek yetkililere seslerini duyurmaya çalıştılar.(İHA)

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: New, City'de, yeni, bir, intihar,
Yorumlar
Haber Yazılımı