Haber Detayı
16 Ekim 2017 - Pazartesi 17:53
 
Okul bahçelerinin temizliği Yakutiye Belediyesi’nden
Erzurum Merkez Yakutiye Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulların bahçeleri için özel temizlik programı uyguluyor.
Erzurum Haberi
Okul bahçelerinin temizliği Yakutiye Belediyesi’nden

Belediye Başkanı Ali Korkut, milli eğitimden gelen her talebi dikkate aldıklarını belirterek "Eğitim yuvalarımız bizim için önemli. Okullarımızın ihtiyaçlarına hayır demiyoruz. Çocuklarımızın oynadığı okul bahçeleri temiz olmalı. Ekiplerimiz okul bahçelerini pırıl pırıl yapıyor" dedi.

 

Yakutiye İlçe Belediyesi, sınırları içerisinde yer alan okulların bahçelerini de temizliyor. Ali Korkut, eğitim alanında yapılan her hizmetin geleceğe yatırım olduğunu ifade ederek, "Bundan önce olduğu gibi, eğitime destek vermekten imtina etmiyoruz. Eğitim alanında yapılan her hizmet geleceğimiz çocuklarımız içindir. Okul bahçeleri malum zaman içerisinde toprak, ağaç yaprakları kirleniyor. Temizlik ekiplerimiz okul bahçelerinde temizlik faaliyeti yürütüyor. Okullarımızdan gelen talepleri yerine getirme konusunda hassas davranıyoruz. Okul bahçelerimiz taştan sona temizleniyor, pırıl pırıl ediliyor" diye konuştu.

 

Belediye başkanının talimatıyla eğitim kurumlarından gelen her talebi dikkate alan Yakutiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, okul bahçeleri için özenli bir çalışma yürütüyor.

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Okul, bahçelerinin, temizliği, Yakutiye, Belediyesi’nden,
Yorumlar
Haber Yazılımı