Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 21:44
 
OLGUN GÜR İnşaat, Tam Not Aldı!
Olgun Gür İnşaat, fark yaratmaya devam ediyor..
Erzurum Haberi
OLGUN GÜR İnşaat, Tam Not Aldı!

2009'dan beri güçlü ve dinamik yapısıyla birçok yerel ve bölgesel büyük projeye imza atan OLGUN GÜR A.Ş., farkını yine ortaya koydu. Solakoğlu LTD. ŞTİ. ile beraber üstlendiği Kırşehir karayolları bölgesi yol bakım işini başarıyla teslim eden OLGUN GÜR A.Ş. Karayolları Bölge Müdürlüğü'nden tam not aldı.

 

Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli projelere adını yazdıran OLGUN GÜR A.Ş., Erzurum ve ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.

 

HEDEF, EN İYİ OLMAK

 

2009'dan beri Olgun Gür A.Ş. güçlü ve dinamik yapısıyla bugün birçok yerel ve bölgesel büyük projeye imza atmıştır. Kısa sürede daha fazla  istihdam sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak en önemli amacımızdır.

 

İnşaat ve taahhüt alanında istikrarlı büyümesini sürdüren Olgun Gür A.Ş. asla vazgeçmeyeceği yenilikçi yapısını, gerçekleştirdiğimiz belki bir yol projesinde, kamu kurumunda, sosyal ve kültürel bir alanda veya bir konut projesinde göreceksiniz.

 

Erzurum'da ve Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştiridiğimiz projelerimizi bu bölgede yapacağınız seyahatlerde, her bireyi Olgun Gür A.Ş. ailesinin bir üyesi sayılan işçilerinin, mühendislerinin çalışma azminin sonuçlarını görebilirsiniz.

 

Kurulduğumuz günden bu yana daima en iyi olmayı hedefleyerek devam ettiğimiz yolumuzda, en iyi, en büyük, en çok ses getiren projelere imza atmaya devam edeceğiz.

 

Güven, kalite, hizmet anlayışının eksiksiz olarak uygulandığı Olgun Gür A.Ş. Ailesi’nin her bir ferdi, bilgi birikimi, eğitimi, insani değerlere ve çevreye olan hassas yaklaşımı ile çalışmalarına devam etmektedir.​​​

 

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve tahhüt sektöründe öncü olmayı hedeflerken, Erzurum dışında da bu başarılarımızı tekrarlayarak ülkemize artı değerler kazandıracak küresel bir marka olmayı amaçlıyoruz.

 

Olgun Gür A.Ş.’nin, çalışma ilkelerine olan bağlılığı ve büyük bir aile olarak uyum içinde çalışan değerli personeli ile tüm hedeflerine ulaşacağına inancım tamdır.​

Olgun GÜR
İnşaat Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: OLGUN, GÜR, İnşaat,, Tam, Not, Aldı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı