Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 19:41
 
Palandökenliler Cuma Coşkusunu Paylaştı
Palandöken Belediyesi sınırlarında, koşullara uygun camilerde 2.5 aylık aradan sonra ilk cuma namazı vecdi yaşandı.
Erzurum Haberi
Palandökenliler Cuma Coşkusunu Paylaştı

Binlerce dadaş camilerde fiziki mesafe kuralına uygun biçimde ve maskeli olarak Hakk’a yöneldi. Dualar tekti: ‘Rabbim bu musibeti üzerimizden kaldır. ‘

 

20 BİN SECCADE ARMAĞANI

 

Palandöken Belediyesi Cuma namazı öncesi vatandaşlara maske ve seccade dağıttı.

 

Palandöken Belediyesi ekipleri, Başkan Muhammet Sunar’ın talimatıyla Cuma namazı için müftülüklerce belirlenen camilere gelen vatandaşlara 20 bin seccade ve maske dağıttı. Müftü Solak Zade’de Cuma namazını eda eden Başkan Sunar’a, Cuma sonrası vatandaşlar seccade ve maske dağıtımından dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.

 

HAMD Ü SENALAR OLSUN

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ile birlikte ilçe sakinleriyle saf tutan Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, “Cemaatle yeniden Allah’ın huzurundu durmanın mutluluğunu yaşadık. Sonsuz hamd-ü sena olsun… Müşterek duamız, bu illetten tez zamanda kurtulmaya, yeniden omuz omuza namaz kılacağımız günlere oldu. Rabbim cumamızı kabul etsin.” dedi.

 

Namaz sonrası çok sayıda vatandaş, Palandöken Belediye Başkanı Sunar’ın yanına gelerek şükran hislerini paylaştı, belediyenin armağan ettiği seccade ve maske için teşekkürlerini ifade etti. Vatandaşların ortak ifadeleri de, “Başkanımız yine özel bir yaklaşımda bulunarak, maske ve seccade dağıtımı gerçekleştirdi. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Sağ olsun var olsun.” dediler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Palandökenliler, Cuma, Coşkusunu, Paylaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı