Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 15:07
 
Pasinler Belediyesi'nde Neler Oluyor?
Pasinler Belediyesi’nde AK Parti döneminde göreve başlayan iki başkan yardımcısı sürgün yedi. Başkan yardımcılarından biri mezbahaneye biri ise ulaşım birimine gönderildi.
Erzurum Haberi
Pasinler Belediyesi'nde Neler Oluyor?

www.gundem25.com haber sitesinde yazdığımız öğrencilere kent meydanında ücretsiz paso dağıtımının öğrencileri rencide ettiği yönündeki haberimiz üzerine haber merkezimize önemli ihbarlar gelmeye başladı.

 

Göreve yeni seçilen Başkan Ahmet Dölekli’nin kurduğu şirket üzerinden 70 kadar genci işe aldığı, bu kişiler arasında 10’a yakın kişinin ise yakını olduğu ileri sürüldü. Başkan Ahmet Dölekli’nin ayrıca, AK Parti döneminde göreve getirilen iki kadrolu başkan yardımcısını sürgün ettiği gelen haberler arasında. Başkan Yardımcılarından İsmail Bitlisli’nin ulaşım birimine, Birol Çelik’in ise mezbahaneye gönderildiği iddia edildi. Devlet memuru olan iki kadrolu başkan yardımcısının sürgün edilmesi “Pasinler AK Parti’de iç hesaplaşma yaşanıyor” yorumlarına neden oldu.

 

Haber merkezimizi arayan bazı Hasankaleliler,” Başkan onlarca gence iş imkanı verdi. Allah razı olsun. Ama bunların 10 kadarı kendi akrabası. Yüzlerce insan işsiz iken başkanın kendi yakınlarını işe alması doğru bir hareket değil. Ayrıca iki başkan yardımcısı adeta ucuz bir intikam hırsıyla sürgüne gönderildi. Bu bir mobbingdir. Başkan kendi partililerine baskı uygulamaktadır. Pasinler’i zor günler bekliyor”dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pasinler, Belediyesi'nde, Neler, Oluyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı