Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 07:37
 
Rektör Çomaklı, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Diyerek Bir Aylık Maaşını Bağışladı
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bir aylık maaşını bağışladı.
Erzurum Haberi
Rektör Çomaklı, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Diyerek Bir Aylık Maaşını Bağışladı

Oktay Fani'nin Haberi

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından “Millete Sesleniş” konuşması yaptı. Konuşmasında Milli dayanışma kampanyasını başlattıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Bu süreç içinde en büyük katkıyı da iş adamlarından ve hayırseverlerden bekliyoruz. Kampanyayı şahsım olarak, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum. Zekatlarını Ramazan ayında dağıtmayı düşünen vatandaşlarımız da bu kampanyaya katılarak hayır yarışında yerlerini alabilirler." dedi. Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Miili Dayanışma Kampanyasına bir maaşıyla destekte bulundu.

 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Rektör Çomaklı; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Milli Dayanışma ruhuyla başlatılan #BizBizeYeterizTürkiyem kampanyasına şahsım adına bir aylık maaşımı bağışlayarak katılıyorum. Ayrıca başta rektör yardımcılarım, dekanlar ve yöneticiler olmak üzere üniversitemizin tüm çalışanlarını da bu kampanyaya davet ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rektör, Çomaklı,, 'Biz, Bize, Yeteriz, Türkiyem', Diyerek, Bir, Aylık, Maaşını, Bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı