Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 16:36
 
Sağlık-Sen Erzurum Şubesinden Rektör Çomaklı'ya Teşekkür
Sağlık-Sen Erzurum Şube Başkanı Abdullah Duman, Üniversite çalışanlarının haklarını koruduğu için Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'ya teşekkür etti.
Erzurum Haberi
Sağlık-Sen Erzurum Şubesinden Rektör Çomaklı'ya Teşekkür

Oktay Fani'nin Haberi

 

Sağlık-Sen Erzurum Şube Başkanı Abdullah Duman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada; Maaş Promosyon İhalesinin gerek ihale öncesi hazırlık aşaması gerekse ihale ve sonrası süreçte çalışanların haklarını korumak ve en yüksek promosyonu alabilmek için çok yoğun bir çaba gösteren Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'ya teşekkür etti.

 

Sağlık-Sen Erzurum Şube Başkanı Abdullah Duman, mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

"Atatürk Üniversitesi bünyesinde görev yapan ve her kademede personeli ilgilendiren Maaş Promosyon İhalesi yetkili konfederasyonumuz MEMUR SEN'e bağlı Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubemizin ve Sağlık Sen Şubemizin katılımlarıyla 9 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirildi. İhalenin kazananı 4 yıllık süre için 5005 TL bedelle T.C.Halk Bankası olmasına rağmen bu tutar sendikamız tarafından yeterli bulunmayıp daha sonra Sayın Rektörümüz ve banka yetkilileriyle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde 5300 TL ye yükseltilmiştir. Maaş Promosyon İhalesinin gerek ihale öncesi hazırlık aşaması gerekse ihale ve sonrası süreçte çalışanların haklarını korumak ve en yüksek promosyonu alabilmek için çok yoğun bir çaba gösteren başta Atatürk Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI Hocamıza, emeği geçenlere ve T.C. Halk Bankası yetkililerine teşekkür ediyoruz. Rekor bir bedelle sonuçlanan Maaş Promosyon İhalesinin Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi, Tıp Fakültesi Dekanlığı, Diş Hekimliği Fakültesi ve tüm üniversite çalışanlarına hayırlı olmasını diliyoruz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık-Sen, Erzurum, Şubesinden, Rektör, Çomaklı'ya, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı