Haber Detayı
30 Ekim 2017 - Pazartesi 19:57
 
Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Başkan Sekmen'e Ağır Eleştirilerle Yüklendi
Başkan Sekmen'e sert sözlerle yüklenen Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, “17-25 Aralık'tan bir iki ay sonra yapılmış o konuşma bana son derece enteresan çarpıcı geldi.”
Erzurum Haberi
Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Başkan Sekmen'e Ağır Eleştirilerle Yüklendi

TGRT Haber'de yayınlanan Medya Kritik programında Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e sert sözlerle yüklendi.

Başkan Sekmen'in Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum ziyaretinde halk tarafından protesto edilmesi ve yuhalanması Gündem25'de yayınlandıktan sonra Erzurum siyasetine bomba gibi düşmüştü. Bu gelişmeler sonrasında Kardelen TV'de programda konuşan Başkan Sekmen'in adeta makamını beğenmediği küçümsediği konuşmaları büyük tepkilerin doğmasına neden oldu. Sekmen'in yaptığı o açıklamalar Medya Kritik'te Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur ve Gazeteci Yazar Cem Küçük tarafından geçtiğimiz Cuma günü tartışılmıştı. Bugün yayınlanan Medya Kritik programında konuyu tekrar değerlendiren Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, "Erzurum Belediye Başkanıyla alakalı olarak bazı şeyler duyuyorum. Bana bir takım bilgiler ve bir takım görüntüler 17-25 Aralık'tan sonraki konuşmalarına dair birtakım görüntüler geliyor. Konuşmalarını dinledikten sonra bir hayli tuhaf buldum. Konuşmalarını buradan yayınlamıyoruz ama şuanda onu söyliyim. 17-25 Aralık'tan bir iki ay sonra yapılmış o konuşma bana son derece enteresan çarpıcı geldi." diye konuştu.

İŞTE BUGÜN YAYINLANAN O PROGRAM

Kaynak: Editör: Oktay Fani
Etiketler: Türkiye, Gazetesi, Yazarı, Fuat, Uğur,, Başkan, Sekmen'e, Ağır, Eleştirilerle, Yüklendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı