Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 16:11
 
Vatandaştan Başkan Orhan'a TEŞEKKÜR
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ve ekibinin başarılı çalışmaları vatandaştan tam not alıyor.
Erzurum Haberi
Vatandaştan Başkan Orhan'a TEŞEKKÜR

Oktay Fani'nin Haberi

 

Geçtiğimiz günlerde Bölge genelinde süren yoğun kar yağışının etkisini fazlasıyla htirdiği Aziziye ilçesinde vatandaşın sıkıntı yaşamaması adına kriz masası oluşturan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'a teşekkür yağdı. Belediye Beyaz Masa biriminine 7-24 vatandaşlardan giden talepleri bizzat takip eden Başkan Orhan, Belediyecilik nasıl yapılır bir kez daha gösterdi.

 

Vatandaştan Teşekkür

 

Sosyal medya hesabı facebook'tan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhanı'ı etiketleyen vatandaş; "Yoğun kar birikmesi nedeniyle eve giriş çıkışlar da sıkıntı yaşıyorum gerekçesiyle Aziziye belediyesi beyaz masa whatsap hattına bıraktığım mesajdan 15 dakika sonra ekipler gelip temizlik yaptı, bu durum da ne denir ki; sosyal devlet olmanın gereğini yerine getiren tüm birimlere, devletimize Allah zeval vermesin. Aziziye Belediyesi" notunu düştü. 

 

Aziziye Belediyesi de vatandaşın yazdığı yazıyı paylaşarak; "Züleyha Hanım, sizlerin duası ve desteği ile her zorluğun üstesinden rahatlıkla gelebiliriz. Kar yağışının en güzel yanlarından biri de sizlerin gönüllerine girebilmemize vesile olması. İyiki varsınız" notunu ekledi. Paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaştan, Başkan, Orhan'a, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı