Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 08:45
 
YAKUTİYE’NİN CADDE VE SOKAKLARI SABUNLU SUYLA YIKANIYOR
Yakutiye Belediyesi temizlik işleri ekipleri ilçenin cadde ve sokaklarını köpüklü suyla yıkayıp halkı temiz bir Yakutiye’ye uyandırmak için gece gündüz demeden çalışıyor.
Erzurum Haberi
YAKUTİYE’NİN CADDE VE SOKAKLARI SABUNLU SUYLA YIKANIYOR

Yaz sıcaklıklarını iyiden iyiye kendisini gösterdiği şu sıralarda asfalt sezonunu açan Yakutiye Belediyesi’nde temizlik çalışmalarına da ağırlık verildi. Bu kapsamda temizlik işleri ekiplerince önceden belirlenen cadde ve sokaklarda sabunla yıkama çalışması başlatıldı. 2 Su tankeri, 2 süpürge aracı ve 10 personelin katıldığı temizlik çalışmasında gece yıkanan sokaklar Yakutiye’ye yakışır hale getirildi.

 

“Yakutiye’nin Her Köşesi Tertemiz Olacak”

 

Halkın, her zaman hizmetin en iyisini hak ettiğini dile getiren Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, yaptığı yazılı açıklamada “ Hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan sorun değil çözüm üreterek halkımıza en iyi hizmeti vermek için tüm birimlerimizle koordineli bir şekilde hizmet etme gayemizi sürdürmekteyiz. Koronavirüs salgınını yaşadığımız bu günlerde vatandaşlarımızın daha temiz ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla Yakutiyemizin her köşesini temizleyerek halkımızın bize göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAKUTİYE’NİN, CADDE, VE, SOKAKLARI, SABUNLU, SUYLA, YIKANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı